Mhitarjans: Nebija grūti pievienoties ”Arsenal”, vēlos spēlēt uzbrūkošu futbolu

henrihs mhitarjans, sportazinas
Henrihs Mhitarjans

Anglijas Premjerlīgas kluba Londonas ”Arsenal” nesen kā iegūtais spēlētājs Henrihs Mhitarjans paudis, ka izvēle doties uz ”Arsenal” nebija ilgi jāapdomā. Armēnim bija apnicis Žuzē Morinju demonstrētais aizsardzības futbols Mančestras ”United” komandā.

”Tas nebija grūts lēmums,” pauda 29 gadus vecais Armēnijas izlases spēlētājs. ”Domāju, ka jebkura spēlētāja sapnis ir būt šeit ”Arsenal” komandā un spēlēt uzbrūkošu futbolu. Protams, ir svarīgi iegūt cieņu no komandas galvenā trenera. Arsēns Vengers spēlēja lielu lomu, lai es pievienotos ”Arsenal”, jo gan es, gan visi pārējie zina, ka viņš ir lielisks treneris.”

Armēnijas izlases kapteinis vēl nav aizvadījis nevienu maču ”Arsenal” sastāvā un paredzams, ka pirmo spēli viņš varētu aizvadīt šovakar, kad Londonas komanda pulksten 21:45 pēc Latvijas laika Anglijas Premjerlīgas ietvaros cīnīsies pret ”Swansea”.

Mhitarjans pagājušajā nedēļā kļuva par Londonas ”Arsenal” spēlētāju maiņas darījuma ietvaros. Mančestras ”United” uz ”Arsenal” nosūtīja Mhitarjanu, bet ”Arsenal” pretī atdeva čīlieti Aleksi Sančesu.

Sezonu Mhitarjans sāka labi, vairākkārt izejot ”United” sākumsastāvā, kā arī pirmo trīs maču laikā viņš padeva piecas rezultatīvas piespēles. Viņš neilgu laiku bija labākais piespēlētājs visā līgā, taču tad viņa loma Mančestrā mazinājās un no 12. līdz 18. spēļu kārtai Mhitarjans tikai vienreiz tika iekļauts mača pieteikumā. Viņš tobrīd nebija savainots.

Mančestra turnīra kopvērtējumā ir otrajā vietā, kamēr ”Arsenal” ieņem sesto pozīciju.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par