Mičelam 38 punkti, “Jazz” “aizsūta brīvdienās” Vestbruku un “Thunder”

28/04/2018 09:00

Nacionālajā Basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences pusfinālā iekļuvusi Jūtas “Jazz” vienība, kas mājās ar 96:91 apspēlēja Okhlahomsitijas “Thunder” vienību, tādējādi sērijā uzvarot ar 4-2. Fenomenālu sniegumu “Jazz” rindās nodemonstrēja Donavans Mičels, kurš guva 38 punktus.

Sērijas sestais duelis norisinājās “Jazz” laukumā. Jūtas arēna bija pārpildīta ar skatītājiem un mājinieku atbalsts bija jūtams visa dueļa garumā. Pirmais puslaiks noritēja punkts punktā un pēc divām ceturtdaļām rezultāts uz tablo vēstīja neizšķirtu – 41:41. Tomēr pēc pārtraukuma piekto ātrumu uzbrukumā ieslēdza Donavans Mičels un ”Jazz” uzbrukums, gūstot 37 punktus trešajā ceturtdaļā. Ļoti saspringtā un nervozā galotnē mājiniekiem, tomēr izdevās nosargāt uzvaru un iekļūt nākamajā kārtā.

Uzvarētāju rindās neapturams bija saspēles vadītājs Donavans Mičels, kurš guva 38 punktus. Ar “double-double” izcēlās Rūdijs Gobērs – 12 punkti un 13 atlēkušās bumbas zem groziem. Vēl 13 punktus guva Dereks Feivorss, bet 12 Džo Inglss. “Thunder” vienībā “ārdījās” Rasels Vestbruks, iemetot 46 punktus un, savācot 10 atlēkušās bumbas zem groziem. Sestajā spēlē pilnīgi “izgāzās” Pols Džordžs un Karmelo Entonijs. Abi uzbrucēji kopā guva 12 punktus (5+7).