Mičels atklāti par attiecībām ar Gobēru: Kas notika, tas notika…

Rūdijs Gobērs un Donovans Mičels, sportazinas.com
Rūdijs Gobērs un Donovans Mičels | Foto: Christian Petersen/Getty Images/AFP

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Jūtas “Jazz” zvaigzņu Donovana Mičela un Rūdija Gobēra attiecības kopš koronavīrusa pandēmijas sākuma bija pamatīgi pasliktinājušās, taču tagad viss ejot uz labo pusi.

Gobērs bija pirmais NBA spēlētājs, kurš saslima ar Covid-19, viņam vīrusu konstatējot 12. martā. Ažiotāžu izsauca viņa darbības dažas dienas pirms saslimšanas, jo Gobērs kādā no preses konferencēm demonstratīvi pieskārās daudziem tur esošajiem priekšmetiem, ņirgājoties par koronavīrusa nopietnību.

Pēc tam ar vīrusu saslima arī “Jazz” līderis Mičels, kurš bija pamatīgi vīlies Gobēra darbībās. Franču centrs gan vēlāk publiski atvainojās, taču abu “Jazz” līderu starpā tik un tā kādu laiku bija visai sliktas attiecības.

Jaunākā informācija liecina, ka abu attiecības tagad esot uzlabojušās.

“Tagad viss ir kārtībā,” ESPN atklāja Mičels. “Esam gatavi atkal spēlēt bumbu. Man visvairāk žēl, ka uz šo situāciju bija jānoraugās mūsu komandas biedriem, kuri darījuši visu, lai mēs kā komanda spertu soļus uz priekšu.”

Kopš Gobēram tika konstatēts vīruss, abi spēlētāji nebija runājuši viens ar otru teju mēnesi.

“Mums ar Rūdiju bija Covid-19 un kas notika, tas notika, taču tagad mēs vēlamies spēlēt basketbolu un fokusēties uz komandu, jo nevēlamies novērst uzmanību no mūsu iesāktā kursa,” turpināja Mičels. “Mums ir vairāki labi spēlētāji, piemēram, Bojans Bogdanovičs, kurš izskatās patiešām labi un ir gatavs darīt visu komandas labā.”

Iepriekš pat parādījās runas par to, ka Gobērs vai Mičels varētu tikt aizmainīti uz citu komandu, lai nesaasinātu konfliktu. Tomēr “The Athletic” apskatnieks Tonijs Džonss šo informāciju noraidīja.

“Atrodoties dīkstāvē man bija iespēja mazliet atkāpties un pavērot lietas no malas,” izteicās Mičels. “Šis ir bizness un, esot profesionālim, gadās gan kāpumi, gan kritumi uz laukuma, taču ārpus tā notiek ļoti daudz dažādu lietu, kas spēj atvērt tavas acis. Esmu iemācījies adaptēties dažādām situācijām, nevis to dēļ zaudēt prātu.”

Gobērs nesen atklāja, ka joprojām izjūt koronavīrusa atstātās sekas. Franču medijam “L’Equipe” basketbolists atklāja, ka viņš joprojām nav pilnībā vesels. Francūzim iepriekš bija pazudusi garšas izjūta un oža. “Garšu es atkal sajūtu, bet ar ožu viss nav 100% kārtībā. Spēju saost tikai tās smaržas, kas man ir tuvumā, bet tās, kas ir tālāk no manis, nevaru. Runāju ar ārstiem un man teica, ka tas var vilkties pat gadu.”

“Vēl pirms pusotra mēneša saskāros ar dīvainām sajūtām, kas mani biedēja un dažas no tām joprojām nav atkāpušās,” turpināja 28 gadus vecais Gobērs. “Nekad vēl neesmu tik ilgi pavadījis bez basketbola spēlēšanas. Esmu uzsācis individuālos treniņus, taču basketbolu pieci pret pieci vēl neesmu spēlējis. Eju uz boksa nodarbībām, kā arī peldu un skrienu pa kalniem.”

Mičels līdz sezonas pārtraukumam bija labākais “Jazz” punktu guvējs ar vidēji 24,2 punktiem, kamēr Gobērs bija iekrājis 15,1 punktu un 13,7 atlēkušās bumbas. Franču centrs ir vienīgais spēlētājs Jūtas komandā, kuram vidēji kādos no rādītājiem ir “double-double”.

NBA sezona atsāksies 31. jūlijā, bet beigsies vēlākais 12. oktobrī. Eksistē arī sliktākais scenārijs, kuru apstiprinājis arī līgas komisārs Adams Silvers, proti, ja sekos vēl viens liels vīrusa uzliesmojums, sezona tiks atcelta pilnībā. NBA vadība gan pagaidām esošajā situācijā jūtas komfortabli.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par