Midltons par Bukeru: ASV izlasē nebūsim labākie draugi, bet darīsim visu komandas interesēs

20/07/2021 23:43

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Milvoki “Bucks” zvaigzne Kriss Midltons ir pārliecināts, ka viņš un Fīniksas “Suns” spīdeklis Devis Bukers nebūs labākie draugi ASV izlasē, taču viņi darīs visu komandas interesēs.

Kā zināms Midltons un Bukers šobrīd cīnās aci pret aci NBA finālsērijā, kurā rezultāts vēsta 3-2 par labu “Bucks”, taču abi arī ir izsaukti uz ASV izlasi, kura piedalīsies Tokijas olimpiskajā basketbola turnīrā. Pēc finālsērijas viņi pievienosies Grega Popoviča trenētajai valstsvienībai.

“Šobrīd neesam par to runājuši,” medijam “USA Today” atzina Midltons. “Domāju, ka viss būs kārtībā. Mēs noteikti nebūsim labākie draugi, taču darīsim visu komandas interesēs. Iesim pa kopīgu ceļu, sekosim spēles plānam un centīsimies paveikt darbu.”

Tikmēr Bukers atzina, ka abi spēlētāji viens otru ciena. “Ja neviens nepārkāpj līnijas, tas nekad nekļūs personiski. Mums vienam pret otru ir liela cieņa. Spēlēt ASV izlasē un pārstāvēt savu valsti ir pavisam citādāk nekā vienam pret otru cīnīties NBA finālā, taču vienmēr respektēju spēlētājus, kuri spēj sasniegt augstāko līmeni.”

Jau ziņots, ka ASV pārbaudes maču ciklu uzsāka ar diviem negaidītiem zaudējumiem pēc kārtas – vispirms pret Nigēriju (87:90) un tad pret Austrāliju (83:91), taču tam sekoja divi panākumi pret Argentīnu (108:80) un Spāniju (83:76). ASV gatavojas Tokijas olimpiskajam basketbola turnīram, kas risināsies no 25. jūlija līdz 7. augustam. Amerikāņi A grupā spēlēs ar Irānu, Franciju un Čehiju.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa
01/08/2021 09:11

Graudiņa/Kravčenoka parāda raksturu un iekļūst Tokijas OS ceturtdaļfinālā

Latvijas pludmales volejbola duets Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka Tokijas olimpisko spēļu izslēgšanas turnīra astotdaļfinālā ar rezultātu 2-1 (16:21; 21:17; 15:13) pārspēja Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) sportistes Nadeždu Makroguzovu/Svetlanu Holominu. Trešajā setā…