Miezis: Ilgojos pēc pieci pret pieci basketbola, šausmīgi gribu atgriezties

28/04/2024 20:17
Nokopēts
Nauris Miezis

Latvijas 3×3 basketbola izlases spēlētājs Nauris Miezis podkāstā “Fleksis” komentējis kvalificēšanos Parīzes olimpiskajām spēlēm, kā arī norādījis, ka viņam ļoti pietrūkst spēlēšana klasiskajā basketbolā.

Miezis komentēja šī brīža nostāju par piedalīšanos Parīzes OS. “Īsti nevaru komentēt nekādus nākamos soļus, jo mums vēl nav bijusi nekāda sanākšana kopā ar komandu. Tuvākajās dienās būs sapulce, tad mēs sēdīsimies, runāsim un skatīsimies, kāds ir tālākais plāns. Vienu varu teikt – Latvija brauks uz olimpiskajām spēlēm 3×3 basketbolā, bet kādā sastāvā, to man grūti teikt. Ja šis būtu individuālais sporta veids, tad domāju, ka būtu vieglāk visu komentēt.”

Tāpat Miezis atklāja, ka viņš ļoti vēlētos atgriezties klasiskajā basketbolā. “Šausmīgi gribu atgriezties. Bija piedāvājumi un lielākais noteikti bija no “Rīgas Zeļļiem” un ļoti ceru, ka būs vēl tāds piedāvājums. Ļoti gribēju šogad uzspēlēt, bet, protams, man neatļāva un saprotu kāpēc. Es ilgojos pēc pieci pret pieci basketbola. Ja tu man pēdējo trīs gadu laikā prasītu, kas man vairāk patīk, tad noteikti pieci pret pieci basītis. Man 3×3 basketbols ir kļuvis jau kā rutīna, tāpēc gribu kaut ko pamainīt.”

“Manā uztverē joprojām labākais 3×3 basketbolists pasaulē, kāds ir bijis pēdējos trīs, četrus gadus noteikti ir Kārlis Lasmanis,” atzina Miezis. “Viņš ir mans komandas biedrs, es viņu baigi slavēju, bet tās viņa dotības, kas viņam ir… Man grūti redzēt, ka kāds viņu var apturēt, tiešām. Viņam ir visas dotības. Treniņos mēs spēlējam viens pret viens un saprotu, ka viņu taču nav iespējams apturēt. Tas cilvēks ir mašīna. Vienīgais, kas viņu aptur no kārtīgas un labas sezonas ir mikrotraumas.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.1
13.6
27.21
1.27
7.03
10.94
6.82
5.77
1.43
1.63
4.92
4.92
2.65
3.1
2.4
2.65
2.85
2.5
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām