Mihelsons par Krolli Itālijā: Par pusotru miljonu eiro tajā līmenī pērk treniņmaisu

22/03/2024 17:45
Nokopēts
Ģirts Mihelsons

Futbola skolas “Metta” vadītājs Ģirts Mihelsons sarunā ar Valdi Valteru “William Hill TV” kanālā “Youtube” vietnē dalījās pārdomās par Raimonda Kroļļa gaitām ārzemēs.

Pērnā gada sākumā Krollis no Valmieras kluba tika pārdots tā brīža Itālijas A sērijas vienībai “Spezia”. Latvietis nespēja izcīnīt vietu kluba rotācijā, “Spezia” izkrītot no Itālijas spēcīgākās līgas, savukārt šī gada februārī Krollis tika izīrēts Čehijas pēc spēka otrās līgas komandai “Vyškov”.

“Es Raimondam neko nepārmetu, uzskatu, nekas slikts tur nav. Bet jāsaprot viena lieta – par pusotru miljonu eiro tajā līmenī pērk treniņmaisu. Par desmit miljoniem pērk konusu, kurš vienkārši būs sparinga partneris tam, kas maksā 20-30 miljonus. Tāda ir realitāte. Līdz ar to jāsaprot, ka tavam mentālam stāvoklim jābūt ļoti spēcīgam,” uzsver Mihelsons.

“Vērtējot šo situāciju, skaidrs, ka nav viegli dzirdēt, ka esi sestā izvēle. Ja es skatos no kluba viedokļa, mans ieteikums bija aiziet pie “Spezia” un pateikt – es nekādu īri negribu. Vēlos cīnīties par vietu, vēlos klubam izdarīt visu, lai tas paliek B sērijā un palīdzēt tik daudz, cik es varu. Kluba kontekstā tas varētu arī kaut ko pamainīt.

Jo parasti tie, kuri prasa, lai viņu izīrē, tiek izolēti no komandas treniņiem. Tu skrien pa apli, vingro u.t.t. Varbūt viss aizies, bet skatoties uz Čehijas variantu, diez kas nav. Es gribu, lai Raimonds pēc iespējas ātrāk psiholoģiski atjaunotos un dabūtu ritmu. Bet skatoties bildes, es tomēr viņu zinu no piecu gadu vecuma, varu redzēt nervozitāti, neapmierinātība ar sevi. Tas ceļš nav viegls,” pārliecināts funkcionārs.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām