Miķelis Rēdlihs vēlas izveidot savu OHL klubu

22/03/2023 17:07
Nokopēts
Miķelis Rēdlihs

Bijušais Latvijas hokeja izlases spēlētājs Miķelis Rēdlihs sarunā podkāstā “Devītnieks” atzinis, ka vēlas izveidot savu klubu, kurš nākotnē piedalītos “Optibet” hokeja līgā (OHL).

38 gadus vecais uzbrucējs jau trešo sezonu aizvadīja OHL. Šogad viņš pārstāvēja Rīgas “Dinamo” vienību un bija komandas kapteinis. 27 pamatturnīra spēlēs Rēdlihs guva 12 vārtus un atdeva 20 rezultatīvas piespēles, bet deviņos aizvadītajos “play-off” mačos viņš izcēlās ar septiņiem (1+6) punktiem.

“Vienmēr esmu teicis, ka spēlēšu, kamēr gūšu prieku,” izteicies Rēdlihs. “Šobrīd varbūt no tā procesa līdz galam nebija prieks, kā es gribētu. Skatīsimies, vai vispār būs, kur spēlēt.”

“Jātaisa pašam sava komanda Jelgavas novadā Ozolniekos, lai derbijs pret Jelgavu būtu. Tas tāds nākotnes plāns un skatīsimies, kā tas viss sanāks,” atklāja hokejists. Viņam tika uzdots jautājums, vai plānā ir izveidot tieši OHL komandu. “Jā, bet vairāk jau kā trenerim vai menedžerim, tur droši vien kā spēlētājs jau vairs nebūšu. Domas ir, redzēsim, kā tas viss tiks realizēts. Vēl nākamajā sezonā tas nebūs, bet tuvākajā nākotnē.”

M. Rēdlihs: OHL neuzskatu kā profesionālu līgu, vairāk tā kā prieku iegūt no tā procesa

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām