“Milan” atkal zaudē un noslīd uz 13. vietu

26/09/2019 23:59

Šovakar norisinājās mači vairākās Eiropas futbola līgās. Itālijas čempionāta vienība “Milan” izbraukuma zaudēja “Torino” ar 1:2. Tikmēr Nīderlandē Alkmāras AZ sagrāva Roterdamas “Feyenoord” ar 3:0.

Itālija

Dienas vienīgajā spēlē “Milan” ar 1:2 zaudēja “Torino”. Pirmajā puslaikā uz Turīnas komandas vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru veiksmīgi realizēja Milānas uzbrucējs Kšištofs Pjateks. Otrā puslaika vidu “Torino” uzbrucējs Andrea Beloti atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem četru minūšu laikā. Pēc neveiksmīga mača “Milan” noslīdēja uz 13. vietu čempionāta kopvērtējumā.

Nīderlande

Alkmāras AZ izbraukumā pārliecinoši tika galā ar Roterdamas “Feyenoord” – 3:0. Uz pārtraukumu viesi aizgāja ar minimālu pārsvaru pēc Mairona Boadu vārtu guvuma. Otrajā puslaikā “Feyenoord” vārtos ielidoja vēl divas bumbas, atzīmējoties Kelvinam Stengsam un Usamam Idrisi. AZ pakāpās uz trešo vietu, bet Roterdamas klubs ierindojies desmitajā pozīcijā.

Spānija

“Sevilla” negaidīti piekāpās tabulas lejasgala komandai “Eibar” ar 2:3, Vigo “Celta” un Barselonas “Espanyol” nospēlēja neizšķirti 1:1, bet Sansebastjanas “Real Sociedad” pēc panākuma pār Vitorijas-Gasteisas “Alaves” ar 3:0 no līderes Madrides “Real” atpaliek vairs par vienu punktu.