Milivojevičs pārtrauc “Arsenal” uzvaru sēriju, “Chelsea” iesit četrus

28/10/2018 17:53
crystal palace

Anglijas futbola premjerlīgas desmitās kārtas kārtējos mačos par galveno varoni kļuva serbu futbolists Luka Milivojevičs, kura divi gūtie vārti Londonas klubu duelī “Crystal Palace” palīdzēja izcīnīt neizšķirtu pret “Arsenal” (2:2).

Tiesa gan jāatzīst arī tas, ka serbs abus vārtus guva, realizējot 11 metru soda sitienus – pirmajā no tiem pirmā puslaika kompensācijas laikā panākot 1:0 “Crystal Palace” labā, kamēr otrajā reizē 83. minūtē izraujot neizšķirtu 2:2.

“Arsenal” labā ar precīziem raidījumiem izcēlās Granits Džaka un Pjērs-Emeriks Obamejangs, kuri otrā puslaika ievadā piecu minūšu laikā no viesiem nelabvēlīgā 0:1 spēja panākt 2:1 pārsvaru.

Līdz ar to pārtrūka “Arsenal” kluba oficiālos turnīros (premjerlīga, UEFA Eiropas līga, Anglijas kauss) sasniegtā 11. uzvaru sērija. Pēc desmit spēlēm lielgabalnieki ar izcīnītiem 22 punktiem ierindojas ceturtajā pozīcijā.

Savukārt “Crystal Palace” šodien pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, ar astoņiem punktiem dalot 13. – 15. vietu.

Paralēlajā spēlē Londonas “Chelsea” bez lielām grūtībām ar 4:0 viesos sagrāva pastarīti “Burnley”. Uzvarētāju labā pa vārtiem guva Alvaro Morata, Ross Bārklijs, Rubens Loftuss-Čīks un Viljans.

Londonas klubs ar 24 punktiem vismaz līdz rītdienas vakaram ieņem otro vietu turnīra tabulā. Tikmēr “Burnley” ar astoņiem punktiem dala 13. – 15. pozīciju.