Millers: Ja Džordans būtu vēlējies mani redzēt Čikāgā, teiktu, lai viņš iet ellē

14/04/2021 18:06

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) leģenda Redžijs Millers intervijā ar mediju ESPN paudis pārliecību, ka viņš nekad savas karjeras laikā pat neapsvēra domu apvienoties ar kādu superzvaigzni.

Kādreizējais tālmetienu speciālists Millers visu karjeru aizvadīja Indiānas “Pacers” sastāvā. Lai arī viņš ne reizi nekļuva par NBA čempionu, Millers piecreiz tika iebalsots Zvaigžņu spēlē  un trīsreiz iekļuva sezonas simboliskajās izlasēs. Intervijā ar ESPN žurnālistu Niku Frīdelu leģendārais basketbolists dalījās pārdomās par savu karjeru un NBA aktualitātēm.

Millers atklāja, ka nekad neesot apsvēris ideju pamest Indiānas komandu. “Nē, tādu domu man nebija. Pat ja man piezvanītu Maikls Džordans un mēģinātu pierunāt mani doties uz Čikāgu, teiktu, lai viņš iet ellē.” Millers paskaidroja, ka viņš nekad nevēlējās doties vieglāko ceļu un pievienoties NBA grandam, lai atvieglotu cīņu par titulu.

“Karjeras laikā pat nebiju tuvu tam, lai pamestu “Pacers”. Ja arī man būtu jādodas prom, vienīgā komanda, uz kuru es varētu pārcelties, būtu Losandželosas “Lakers”, jo tās ir manas mājas un šajā vienībā spēlēja mani mentori – “Maģiskais” Džonsons, Bairons Skots un Maikls Kūpers. Šodien redzu, ka puiši karjeras laikā nomaina sešas septiņas komandas, kas ir neticami. Es personīgi tā nevarētu.”

Zīmīgi, ka 2007. gadā jeb divus gadus pēc brīža, kad Millers noslēdza profesionālā basketbolista gaitas, Bostonas “Celtics” centās viņu pierunāt atsākt karjeru. Tobrīd tā bija NBA superkomanda ar Kevinu Gārnetu, Reju Alenu un Polu Pīrsu priekšgalā, taču Millers atteicās no šāda piedāvājuma, jo nebija drošs, ka būs spējīgs atgriezties iepriekšējā līmenī.

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…