Milners atkārtojis Rūnija un Neimāra rekordu

05/04/2018 12:55

Jau vēstījām par “Liverpool” uzvaru ar 3:0 pār Mančestras “City” UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā.

Visus trīs vārtus Jirgena Klopa vadītā “Liverpool” guva jau spēles pirmajās minūtēs, bet vienā no vārtu guvumiem rezultatīvu piespēli atdeva Džeimss Milners, kurš līdz ar to sasniedza zīmīgu rekordu.

Proti, Milneram tā bija astotā rezultatīvā piespēle Čempionu līgas turnīrā šosezon, tādējādi viņš atkārtojis rezultatīvo piespēļu vienas sezonas ietvaros rekordu.

Zīmīgi, ka šādam sasniegumam Milneram bijušas nepieciešamas vien 452 laukumā pavadītas minūtes, kas salīdzinājumā ar pārejiem spēlētājiem, ir ievērības cienīgs fakts.

Visvairāk piespēļu vienas sezonas ietvaros:
8= Veins Rūnijs (Mančestras “United”), 756 minūtes, 2013./14. gada sezona
8= Neimārs (“Barcelona”), 797 minūtes, 2016./17. gada sezona
8= Džeimss Milners (“Liverpool”), 452 minūtes, 2017./18. gada sezona
7= Raiens Gigss (Mančestras “United”), 605 minūtes, 2006./07. gada sezona
7= Zlatans Ibrahimovičs (Parīzes “Saint-Germain”), 793 minūtes, 2012./13. gada sezona

“Liverpool” un “City” atbildes spēle norisināsies 10. aprīlī Mančestrā. Pusfinālā iekļūs tā komanda, kura izcīnīs uzvaru divu spēļu summā.