Milvoki “Bucks” atlaiž galveno treneri Džeisonu Kidu

23/01/2018 10:33
Nokopēts

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Milvoki “Bucks” pirmdien paziņoja, ka no amata gāzts galvenais treneris Džeisons Kids, vēsta līga.

“Mēs novērtējam visu, ko Džeisons Kids ir darījis “Bucks” organizācijas labā, bet mēs esam nolēmuši veikt izmaiņas galvenā trenera pozīcijā,” izteicās kluba ģenerālmenedžeris Džons Horsts. “Mēs ticam, ka jauns piegājiens un līdera maiņa ir vajadzīga, lai mēs turpinātu mūsu talantīgo komandu vest līdz nākošajam līmenim. Mūsu mērķis ir cīnīties par čempionu kausu un lai to izdarītu, ir jāveic pārmaiņas. Džeisons mūs aizveda līdz diviem izslēgšanas spēļu turnīriem. Mēs viņam pateicamies par ieguldīto darbu un vēlam visu to labāko.”

Pašlaik, kamēr vēl nav panākta vienošanās ar jaunu galveno treneri, Kida pienākumus pildīs trenera asistents Džo Prantijs.

Kida trenēšanas laikā trīs ar pusi sezonu garumā, “Bucks” regulārajā sezonā guva 139 uzvaras un 152 zaudējumus, kā arī sasniedza pirmo raundu NBA izslēgšanas spēlēs 2014./2015 un 2016./2017.gada sezonās.

Kidu kā spēlētāju izvēlējās 1994.gada draftā un līdz 2013.gadam spēlējis piecās dažādās komandās. Kids 10 reizes piedalījies visu zvaigžņu spēlē, ar Dalasas “Mavericks” izcīnījis čempionu titulu un ar ASV izlasi izcīnījis divas olimpiskās zelta medaļas.

Pēc 2012./2013. gada sezonas beigām Kids paziņoja par spēlētāja karjeras baigām un jau nākošajā sezonā sēdēs pie Bruklinas “Nets” komandas stūres. Pēc sezonas viņš savu trenera karjeru turpināja Milvoki.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām