Minskas “Dinamo” aizsargs: Zināju, ka KHL ir laba līga un ka šeit labi maksā

Brenans Menels
Brenans Menels (pa labi) | Foto: Minskas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Minskas “Dinamo” aizsargs sarunā ar “allhockey.ru” pastāstīja par savu pāreju uz Baltkrievijas klubu.

Iepriekšējo trīs gadu laikā amerikānis pārstāvēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Minesotas “Wild” fārmklubu Aiovas “Wild”. Aizvadītajā sezonā viņš bija rezultatīvs, atzīmējoties ar 5 vārtiem un 42 piespēlēm 57 mačos.

“Es zināju, ka tā ir laba līga. Te ir daudz skaistu pilsētu, patīkami ceļot. Un vēl šeit labi maksā. Nekad neesmu dzirdējis neko sliktu par KHL, tāpēc arī esmu šeit,” teica Menels.

Jautāts par to, kāpēc viņš piekrita pievienoties vienai no KHL pēdējo gadu pastarītēm, aizsargs atbildēja, ka viņam bija svarīgi spēlēt ziemeļamerikāņu trenera vadībā. “Pirms pārejas es runāju ar Kreigu Vudkroftu, mums ir labs kontakts. Minskā ir daudz gados jaunu baltkrievu, kurus es zinu no AHL laikiem. Sapratu, ka Minskā savākusies laba komanda un man bija patīkami tai pievienoties.”

Sezonas piecos mačos Menels vārtus nav guvis, toties izdarījis septiņas piespēles un nopelnījis pozitīvu lietderības koeficientu +2. Pašlaik amerikānis ir “Dinamo” dalīti rezultatīvākais hokejists.

Ar astoņiem punktiem sešās spēlēs Minska ieņem ceturto vietu Rietumu konferencē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par