Minskas “Dinamo” galvenais treneris: Mūsu klubs KHL ir ļoti vērtīgs

Kreigs Vudkrofts, sportazinas.com
Kreigs Vudkrofts | Foto: Minskas "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () kluba Minskas “Dinamo” galvenais treneris Kreigs Vudkrofts sarunā ar Krievijas mediju “allhockey.ru” atzinis, ka viņa vadītā vienība ir ļoti vērtīga un nozīmīga līgai.

“”Dinamo” nav tikai vienas pilsētas komanda. Mēs KHL pārstāvam visu valsti, kurā hokejs ir ļoti populārs. Tas ir ļoti pamanāms. Ierodoties arēnā var just fanu enerģiju. Viņi ļoti interesējas par komandu un tās panākumiem. Arī hokejistiem patīk spēlēt labā hallē un atrasties lieliskā vidē. Minska ir fantastiska pilsēta. Daudzi saka, ka tā ir viena no trim labākajām visā līgā. Domāju, ka “Dinamo” KHL ir ļoti vērtīgs klubs,” saka kanādiešu speciālists.

“Pasaulē un Baltkrievijā šobrīd ir diezgan grūts ekonomiskais laiks, tā ir realitāte. Bet, valsts atbalsta klubu pat tagad! Jā, kluba finansējums ir ievērojami samazinājies, bet mums ir jāstrādā, lai gūtu panākumus. Mēs izmantosim visas iespējas, lai arī nākamajā KHL sezonā pienācīgi pārstāvētu klubu, pilsētu un Baltkrieviju,” pārliecināts ir Vudkrofts.

Hokeja datu bāzes “Eliteprospects” informācija liecina, ka Minskas kluba rīcībā ir 18 hokejisti – četri vārtsargi, pieci aizsargi un deviņi uzbrucēji. Pēc 2019./2020. gada sezonas komandu pameta vairāki līderi, tajā skaitā otrs rezultatīvākais hokejists un viens no Baltkrievijas labākajiem spēlētājiem Sergejs Kosticins, kurš iemeta 17 vārtus un atdeva 17 piespēles. Viņa un citu hokejistu aiziešanu Baskovs skaidroja ar finansiālām problēmām.

Aizvadītajā sezonā Vudkrofta vadītā “Dinamo” sakrāja vien 39 punktus 62 mačos un finišēja pēdējā, 12. vietā Rietumu konferencē, par diviem punktiem atpaliekot no Rīgas “Dinamo”. Baltkrievijas komandai šī bija trešā pēc kārtas sezona bez “play-off”. Čempionāta laikā no sponsorēšanas atteicās viens no kluba galvenajiem atbalstītajiem “Belaruskali”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par