Minskas “Dinamo” gūst vārtus 15. sekundē un uzvar šīs dienas vienīgajā KHL spēlē

21/09/2020 21:46
Minskas Dinamo

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) dienas vienīgajā mačā Minskas “Dinamo” ar rezultātu 5:4 pārspēja Novosibirskas “Sibir”.

“Dinamo” jau mača 15. sekundē vadībā izvirzīja Brendons Kozuns, bet pēc 48 sekundēm pārsvaru dubultoja Šeins Prinss. Uzreiz pēc ļoti neveiksmīgā spēles sākuma “Sibir” vārtos Hari Sateri vietā stājās Aleksejs Krasikovs.

Otrā perioda sākumā vienus vārtus atguva “Sibir” hokejists Jaroslavs Habarovs, bet 29 sekundes vēlāk piešķirto soda metienu realizēja “Dinamo” uzbrucējs Šeins Prinss, gūstot savus otros vārtus spēlē un atjaunojot divu ripu pārsvaru – 3:1.

Trešā perioda septītajā minūtē viesu deficītu samazināja uzbrucējs Oļegs Li. Turpinājumā minskiešiem izdevās vēl viens precīzs metiens, kad “Sibir” vārtsargu pārspēja aizsargs Brenans Menels. Savukārt vēlāk Juso Pūstinens atguva vēl vienus vārtus, kas gan nebija pēdējais vārtu guvums šajā duelī, jo nedaudz vairāk kā minūti pirms pamatlaika beigām Robs Klinkhamers raidīja ripu tukšos vārtos. Zaudējot piektos vārtus, “Sibir” hokejisti nepadevās un mača rezultātam punktu pielika Novosibirskas vienības kapteinis Stepans Saņikovs.

Minskas hokejisti jauno KHL sezonu iesākuši ļoti veiksmīgi – septiņās cīņās, izcīnot piecas uzvaras, bet “Sibir” vienībai astoņos dueļos divi panākumi.