Minskas “Dinamo” pārstāvis atklāj, cik pelna KHL klubu ģenerālmenedžeri

08/06/2020 18:26

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Minskas “Dinamo” ģenerāldirektors Dmitrijs Baskovs sarunā ar vienu no vietējiem hokeja šoviem atklājis ģenerālmenedžeru atalgojuma līmeni KHL klubos.

Uz raidījuma vadītāja jautājumu par to, vai Baskova alga tiešām ir zem viena tūkstoša ASV dolāru (886 eiro), “Dinamo” pārstāvis atbild apstiprinoši. “Baltkrievijas hokejā visu ģenerālmenedžeru atalgojums tiek regulēts ar speciālu valsts rīkojumu. Alga nevar pārsniegt tūkstoti dolāru, pat strādājot “Dinamo”. Ja šo video redzēs kāds no KHL klubu ģenerālmenedžeriem, viņam noteikti būs smieklīgi,” teica Baskovs.

“Domāju, ka Magņitogorskas “Metallurg” ĢM saņem aptuveni 40-50 tūkstošus dolāru (35-44 tūkstoši eiro) mēnesī. Bet ir vēl daži klubu vadītāji, kuri noformē sevi arī kā komandas priekšniekus, tādējādi saņemot vēl vienu algu. Minskā tādas opcijas nav, tas vienkārši nav iespējams,” atklāja Baskovs.

Bijušais vārtsargs par “Dinamo” ģenerālmenedžeri kļuva 2018. gada oktobrī. Abos gadījumos komanda palika ārpus “play-off”. Pēc 2019./2020. gada sezonas Baskovs atklāja, ka Minskas klubam ir nopietnas finansiālās problēmas, kuru dēļ komandu pameta viens no tās līderiem un rezultatīvākajiem hokejistiem Andrejs Kosticins.

Aizvadītajā sezonā Rīgas “Dinamo” nebija ģenerālmenedžera. Kluba padomes priekšsēdētājs šādu situāciju skaidroja ar to, ka galvenais treneris Ģirts Ankipāns kopā ar kluba vadību pats tiek galā ar ĢM pienākumiem. Savukārt neoficiālā informācija liecina, ka šajā starpsezonā komplektēt komandu palīdz Guntars Paste

Pieslēgties

Dienas fokusā

20/04/2021 21:51

CSKA neatstāj variantus Hārtlija vadītajai “Avangard” un panāk izlīdzinājumu finālsērijā

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Maskavas CSKA šodien panāca izlīdzinājumu Gagarina kausa izcīņas finālsērijā. CSKA ar 3:0 apspēlēja Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Avangard”, sērijā rezultātam…