Minskas “Dinamo” pēc sešiem gūtiem vārtiem Rīgā paliek sausā Maskavā

09/01/2021 19:24
Minskas Dinamo

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Minskas “Dinamo” čempionāta kārtējā spēlē zaudēja Maskavas “Dynamo” ar 0:2.

Jau trešajā minūtē Baltkrievijas klubs nonāca iedzinējos pēc Andreja Mironova vārtu guvuma vairākumā. Spēles vidū Ivans Muranovs dubultoja Maskavas kluba pārākumu, un, lai arī vēlāk “Dynamo” vairākas reizes spēlēja mazākumā, Minskas klubs nevienu no vārtu gūšanas situācijām neizmantoja un piedzīvoja sauso zaudējumu ar 0:2.

Iepriekš vēstīts, ka 7. janvārī “Dinamo” pārliecinoši triumfēja Rīgā, svinot uzvaru ar 6:2.

Tikmēr Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” ar 3:1 apspēlēja Magņitogorskas “Metallurg”. Latvijas izlases stūrmaņa vadītā vienība lieliski aizvadīja pirmo trešdaļu, gūstot trīs vārtus. Ar precīziem metieniem atzīmējās Deniss Zernovs, Rīds Bušē un Iļja Kovaļčuks.

Otrā perioda vidū vienus vārtus atspēlēja Andrejs Čibisovs, savukārt desmit minūtes pirms sirēnas rezultāu līdz 3:2 samazināja Jegors Martinovs. Tomēr īsi pirms mača beigām Korbens Naits iemeta ripu jau tukšos vārtos, “Avangard” svinot trešo uzvaru pēc kārtas – 4:2.