Minskas “Dinamo” treneris par sēriju pret SKA: Ļoti viegli saprast, kas te notiek. Tas ir acīmredzami

07/03/2021 08:50

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Minskas “Dinamo” galvenais treneris Kreigs Vudkrofts komentējis Gagarina kausa Rietumu konferences ceturtdaļfināla trešo spēli pret Sanktpēterburgas SKA.

Jau ziņots, ka vakar “Dinamo” savā laukumā papildlaikā ar 3:4 zaudēja SKA vienībai. Overtaimā mājinieki palika trijatā pēc diviem noraidījumiem, izšķirošos vārtus ielaižot skaitliskajā mazākumā. Iepriekš šīs sērijas kontekstā vairākkārt tika pieminēta tiesāšana par labu Sanktpēterburgas klubam, jo pēc momentiem “Dinamo” izskatās līdzīgi.

Jautāts par to, vai “Dinamo” pietrūkst veiksmes, Vudkrofts palika dusmīgs. “Es negribu par to runāt. Ja jums, puiši, kaut kas nav skaidrs, tad jums pašiem jātiek galā. Es atsakos to skaidrot, viss taču acīmredzami. Ļoti viegli saprast, kas te notiek,” teica kanādietis.

Lai arī Vudkroftam noteikti ir pretenzijas pret tiesāšana, arbitru kritizēšana KHL ir aizliegta ar reglamentu, par to pienākas sods 300 tūkstošu rubļu (ap 3400 eiro) apmērā. Bieži vien treneri, lai paustu neapmierinātību ar tiesāšanu, izmanto metaforas vai nerunā par problēmu tieši.

Rezultāts sērijā starp „Dinamo” un SKA ir 0:3. Ceturtā un, iespējams, pēdējā spēle notiks rītdien, 8. martā Minskā.

Komentāri - 1

  • Prāta Posts
    08/03/2021 03:13

    Bet ko, treneris Wudcrofts, gribēja, ka kāds “vilks” baltkrievus un “glušīs ” sosiSKA…

Pieslēgties

Dienas fokusā

18/04/2021 11:19

Nosaukts hokeja izlases sastāvs spēlēm pret Slovākiju, iekļauts arī 40 gadus vecais Kr. Rēdlihs

Latvijas hokeja federācija (LHF) savā mājaslapā paziņojusi valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Slovākiju. Jau rītdien, 19. aprīlī, hokeja izlase dosies uz Slovākiju, lai, gatavojoties 2021. gada pasaules čempionātam Rīgā,…