Miočičs uzveic Kormjē un kļūst par UFC čempionu smagsvaros

Stipe Miočičs, Daniels Kormjē, sportazinas.com
Stipe Miočičs un Daniels Kormjē | Foto: UFC

Par jauno “Ultimate Fighting Championship” () čempionu smagsvaru kategorijā kļuvis amerikānis (19-3), kurš revanšējās savam pieredzējušajam tautietim Danielam Kormjē (22-2).

Miočičs savu pretinieku pieveica ceturtajā raundā un kļuva par čempionu smagsvaru kategorijā. Abi cīkstoņi jau pirms gada aizvadīja pirmo savstarpējo dueli, kurā jau pirmajā raundā ar nokautu pārāks bija Kormjē.

36 gadus vecais Miočičs izcīnīja savu karjeras 19. uzvaru, kamēr 40 gadus vecais Kormjē cieta vien otro neveiksmi. Eksperti pēc cīņas bija paredzējuši, ka Kormjē varētu noslēgt karjeru, tomēr tas nenotika.

“Zināju, ka viņam sāpēja sitieni pa ķermeņa vidusdaļu,” pēc cīņas izteicās Miočičs. “Kormjē nolaida rokas, bet es turpināju strādāt. Kad viņš atkal vairs neveidoja blokus, centos sist ar labo roku pa brīvajām vietām.”

Arī Kormjē pēc cīņas atzina, ka viņa pretinieks paveicis labu darbu ar sitieniem pa ķermeņa vidusdaļu. “Viņš izpildīja sitienus ar labo roku tik daudz reizes, ka beigās neko nejutu un uztvēru to kā normālu lietu. Miočičs ir fantastisks čempions, tādēļ apsveicu viņa komandu!”

“Nepieņemu lēmumus uz emociju pamata,” Kormjē komentēja iespējamo karjeras noslēgšanu. “To ir grūti sagremot, bet man jāparunā ar sievu un jāpieņem saprātīgs lēmums par karjeras turpināšanu.”

Tikmēr citā duelī atgriešanos piedzīvoja 34 gadus vecais amerikānis Neits Diazs (21-11), kurš pārspēja savu 32 gadus veco tautieti Entonoju Petisu (22-9). Diazam šī bija pirmā cīņa kopš 2016. gada augusta, kad viņš zaudēja īram Konoram Makgregoram, kuru šajā pašā gadā vēl bija paguvis uzvarēt.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par