Miris savulaik slavenais bokseris un treneris Rodžers Meivezers

Rodžers Meivezers, sportazinas.com
Rodžers Meivezers | Foto: TMZ

Vakar 58 gadu vecumā mūžībā devies savulaik slavenais bokseris Rodžers Meivezers, kurš bija pašreizējā boksa spīdekļa Floida Meivezera tēva brālis.

Medijam TMZ šādu informāciju apstiprinājuši Meivezera komandas pārstāvji. Rodžers bija nozīmīgs cilvēks Floida Meivezera boksa komandā, turklāt daudzi boksa aprindās viņu uzskatīja par pasaules labāko boksa treneri.

Astoņdesmito gadu beigās Rodžers Meivezers divreiz kļuva par pasaules čempionu zemākā svara kategorijās. Viņa īpašumā bija Pasaules boksa asociācijas (WBA) un Pasaules boksa padomes (WBC) jostas.

Savas boksera karjeras laikā Rodžers aizvadīja 72 cīņas, uzvarot 59. No visām cīņām 35 beidzās ar pretinieku nokautu, bet 13 reizes Rodžers arī cieta zaudējumus.

Rodžeram Meivezeram jau vairākus gadus bijušas veselības problēmas, turklāt viņa brāļa dēls Floids iepriekš publiski izteicās, ka pēc viņa domām Rodžeram bija neatgriezeniski traumējis smadzenes.

“Mans onkulis Rodžers Meivezers ir zaudējis daudz atmiņu no savas karjeras,” intervijā pirms vairākiem gadiem sacīja Floids. “Viņam ir tikai 50 gadi, bet ir sajūta, ka viņam ir jau 80…”

TMZ uzzinājis, ka Floids šobrīd jūtas ļoti slikti, jo viņam ar Rodžeru bija tuvas attiecības.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par