Mirusi kādreizējā “Barcelona” trenera Enrikes deviņus gadus vecā meita

Luiss Enrike, sportazinas.com
Luiss Enrike un viņa meita Ksana

Lielu traģēdiju piedzīvojis kādreizējais Spānijas granda “” galvenais treneris , jo dzīvību zaudējusi viņa deviņus gadus vecā meita, ziņo medijs BBC.

Enrikes meita Ksana piecus mēnešus cīnījās ar kaulu vēzi. Tieši šī iemesla dēļ Enrike šī gada jūnijā atkāpās no Spānijas galvenā trenera amata, tobrīd atklājot, ka lēmums pieņemts personīgu iemeslu dēļ.

“Tu mums ļoti pietrūksi un mēs tevi atcerēsimies katru dienu mūsu dzīvēs. Ceru, ka kādreiz vēl tiksimies,” sacīja Enrike, kurš pateicās ārstu darbam, kas līdz pēdējam centās glābt Ksanas dzīvību.

Enrikem līdzjūtību izteica Spānijas Futbola federācija, kā arī vairāki sportisti, piemēram, “Barcelona” lielākā zvaigzne Lionels Mesi un leģendārais tenisists Rafaels Nadals.

49 gadus vecais Enrike trenera karjeras laikā vadījis tādas vienības kā “Roma”, Vigo “Celta”, “Barcelona”, “Barcelona B” un Spānijas nacionālo izlasi. Barselonas galveno komandu viņš trenēja laikā no 2014. līdz 2017. gadam.

Enrike 2014./15. gada sezonā triumfēja UEFA Čempionu līgā, kā arī pēc tam tika nosaukts par planētas labāko treneri. Viņš ir arī divkārtējs Spānijas čempions kopā ar “Barcelona” vienību un trīskārtējs Spānijas kausa ieguvējs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par