Miška nosaukts par marta LIBL čempionāta vērtīgāko spēlētāju

01/04/2021 16:53

Par marta vērtīgāko spēlētāju “Pafbet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) Latvijas komandu grupā nosaukts “Latvijas Universitāte” (LU) spēlētājs Anrijs Miška, ziņo turnīra organizatori.

LU komanda aizvadītajā mēnesī apvienotajā čempionātā aizvadīja trīs spēlēs, kurās izcīnīta viena uzvara. 6.martā studenti viesos ar 71:86 zaudēja “Liepājai”, pēc nedēļas sekoja uzvara pār “Ventspili” (88:76), bet pēdējā mačā ar 93:100 zaudēts “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola”.

Miška trīs spēlēs caurmērā guva 25,7 punktus, izcīnīja 6,3 atlēkušās bumbas un 1,3 reizes pārtvēra bumbu. Tāpat viņš vidēji spēlē nopelnīja 26,7 efektivitātes koeficienta punktus. Rezultatīvākā spēle Miškam bija pret Valmieras klubu, kurā viņš 33 minūtēs un 18 sekundēs izcēlās ar 29 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām.

Sestdien LU šīs sezonas regulārā čempionāta pēdējā spēlē tiksies ar “Ogri”. LU ar trim uzvarām 24 mačos ir vājākā komanda apvienotajā līgā, ieņemot sesto pozīciju.

Pirms sezonas apstiprinātais kalendārs paredzēja, ka līdz 6.decembrim katras valsts komandas spēlēs tikai savā starpā, bet sezonas turpinājumā notiks starpvalstu spēles. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju reģionā, līgas valde nolēma pamatturnīru izspēlēt abās valstīs atsevišķi. Pēc diviem atsevišķiem turnīriem Latvijas un Igaunijas grupās pa trim labākajām katras valsts komandām iegūs tiesības spēlēt Latvijas – Igaunijas līgas finālturnīrā, kas no 8. līdz 11.aprīlim notiks Rīgā.

LIBL čempionātā 2020./21.gada sezonā piedalās 13 komandas – sešas Latvijas vienības – “VEF Rīga”, “Ogre”, “Ventspils”, “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola”, “Latvijas Universitāte” un “Liepāja”, kā arī septiņas Igaunijas komandas – Tallinas “Kalev”/”Cramo”, Raplas “Avis Utilitas”, “Parnu Sadam”, “Tartu Universitāte”, Rakveres “Tarvas”, Tallinas “Kalev”/TLU un “TalTech”.

Pirmajā Latvijas un Igaunijas apvienotās līgas turnīrā 2018./2019.gada sezonā 15 komandu konkurencē gan pamatturnīrā, gan “Final 4” uzvarēja “Ventspils”, bet 2019./2020.gada sezona palika nepabeigta, Covid-19 pandēmijas dēļ pārtrauktajā pamatturnīrā pirmo vietu ieņemot “VEF Rīga”, otro – “Ogrei”, trešo – Tallinas Kalev”/”Cramo” un ceturto – “Ventspilij”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…