Mistiskā “Barcelona” vasara turpinās – klubs, iespējams, zaudēs jau iegūtos spēlētājus

10/08/2022 19:58
Nokopēts
Andreass Kristensens un Frenks Kesjē

Spānijas futbola komandas “Barcelona” jaunieguvumi Andreass Kristensens un Frenks Kesjē varētu pamest klubu bez maksas, ja viņi netiks reģistrēti pirms sestdienas Spānijas čempionāta atklāšanas spēles, medijam ESPN apstiprinājuši dažādi avoti.

Dānijas izlases aizsargs Kristensens un Kotdivuāras pussargs Kesjē Barselonas klubam pievienojās attiecīgi no Londonas “Chelsea” un “AC Milan”. Lai gan abi transfēri bija par brīvu, trīs dienas pirms čempionāta sākuma neviens no viņiem nav reģistrēts Spānijas līgā.

Kā liecina ESPN pieejamie avoti, ja spēlētāji pirms “La Liga” atklāšanas mača pret “Rayo Vallocano” netiks reģistrēti, viņi abi var izvēlēties izpildīt līguma nosacījumu, kas ļautu viņiem komandu pamest bez sekām.

Arī citi “Barcelona” papildinājumi kā Roberts Levandovskis, Rafinja un  Žuls Kundē nav reģistrēti, taču atšķirība ir tajā, ka Kristensens un Kesjē savus iepriekšējos klubus pameta bez līgumiem un “Barcelona” pievienojās par brīvu bez transfēra maksas. Tādējādi, ja viņi šo līguma nosacījumu izvēlas izpildīt, viņiem ir visas tiesības komandu pamest.

Lai gan “Barcelona” finansiālās problēmas sabiedrībai jau ir zināmas kādu laiku – neizmaksātas algas, klubs pārdevis 25% no savām televīzijas tiesībām uz nākamajiem 25 gadiem, kā arī 24,5% no vienības digitālā satura izveides centra – kluba prezidents Džoans Laporta saglabā optimismu un sola, ka visi spēlētaji tiks reģistrēti laikā.

Finansiālās problēmas netraucē “Barcelona” iztērēt visvairāk naudas transfēru tirgū starpsezonā

“Barcelona” prezidents atbild “Bayern” trenerim: Labāk skatieties savā kontā

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām