Mitenam katastrofāls sniegums zaudējumā AHL

13/01/2022 08:59
Mareks Mitens

Aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgā (AHL) latviešu vārtsargs Mareks Mitens un Jūtikas “Comets” rezultatīvā cīņā ar rezultātu 6:7 atzina Ročesteras “Americans” pārākumu.

Mitens vārtus sargāja 58 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā parādīja vāju sniegumu, ielaižot 21 no 28 pretinieku metieniem. Visus septiņus vārtus latviešu ripu ķērājs zaudēja jau pirmajos divos spēles periodos. Mitens šosezon septiņos mačos atvairījis 85,9% metienu, vidēji duelī ielaižot 3,96 vārtus.

Citā mačā Haralds Egle un Manitobas “Moose” ar rezultātu 0:2 piekāpās Milvoki “Admirals”. Latviešu uzbrucējs šajā zaudējumā izcēlās ar diviem metieniem pa pretinieku vārtiem, cīņu noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu. Eglem šosezon 13 mačos ir divi vārtu guvums un divas rezultatīvas piespēles.

Regulārajā čempionātā līdz aprīļa beigām komandas aizvadīs nevienādu spēļu skaitu – 76, 72, vai 68 -, sadalot vietas pēc izcīnīto punktu/maču attiecības. Plānots, ka, sākot ar nākamo sezonu, visas vienības regulārajā turnīrā aizvadīs pa 72 spēlēm.