Mitens nospēlē kā siena, “Spisska Nova Ves” ceturtdaļfinālu sāk ar sarežģītu uzvaru

19/03/2025 23:27
Nokopēts
Mareks Mitens

Šovakar Slovākijas ekstralīgā Mareka Mitena pārstāvētā “Spisska Nova Ves” ar 2:1 pārspēja “Zvolen”.

Latviešu vārtsargs šajā spēlē atvairīja 40 no pretinieku 41 metiena, komandai izvirzoties vadībā ceturtdaļfināla sērijā ar 1-0.

Reklāma
Saturs turpinās

Cits latviešu vārtsargs Gustavs Dāvis Grigals palīdzēja Trenčinas “Dukla” papildlaikā ar 4:3 pieveikt pamatturnīrā otro vietu ieguvušo “Košice” ar 3:2, izvirzoties vadībā ceturtdaļfinālā ar 1-0. Grigals tika galā ar 15 no 18 pretinieku metieniem.

Čehijas ekstralīgā Jāņa Jaka un Roberta Mamčica pārstāvētā Karlovi Vari “Energie” ceturtdaļfināla otrajā spēlē ar 2:3 zaudēja Brno “Kometa”, rezultātam sērijā kļūstot 1-1.

Mača gaitā “Energie” nonāca iedzinējos ar 0:3, tā turpinājumā Karlovi Vari komanda samazināja deficītu līdz minimumam, tomēr panākt neizšķirtu nespēja.

Jaks uz ledus pavadīja 20 minūtes un 38 sekundes, vienu reizi tika noraidīts, izdarīja vienu metienu un maču pabeidza ar lietderību +1, savukārt Mamčics joprojām nespēlē, jo viņam nesen tika veikta operācija.

Somijā Anrī Ravinska pārstāvētā HPK papildlaikā ar 1:2 zaudēja “Assat”, astotdaļfināla sērijā nonākot iedzinējos ar 0-2. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 12 minūtes un 13 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem un maču pabeidza ar lietderību -1.

Šveicē Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” ar 1:2 zaudēja Denisa Smirnova pārstāvētajai “Kloten”, rezultātam ceturtdaļfinālā kļūstot 3-1. Balcers uz ledus pavadīja 15 minūtes un 44 sekundes, izdarot vienu metienu pa vārtiem. Smirnovam vien trīs minūtes un 32 sekundes laukumā, viens no diviem uzvarētiem iemetieniem un lietderība -1.

Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” uzvarēja “Lausanne” vienību ar 3:2, panākot neizšķirtu sērija – 2-2. Latviešu uzbrucējam deviņas minūtes un 33 sekundes uz ledus un lietderība -1.

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām