MLS futbolists neveiksmīgi izpilda vienu no visu laiku dīvainākajām “pendelēm” (VIDEO)

22/07/2019 19:23

Ārkārtīgi dīvainu 11 metru soda sitienu izpildījis Augstākās futbola līgas (MLS) komandas Atlantas “United” uzbrucējs Hosefs Martiness.

26 gadus vecais venecuēliešu spēlētājs praktizē savādu 11 metra sitiena tehniku. Viņš pēc ieskrējiena, tuvojoties bumbai, nobremzē un veic palēcienu gaisā un tikai tad izpilda sitienu.

Tādējādi viņš cenšas “izkustināt no vietas” vārtsargu, taču šoreiz, regulārā čempionāta spēlē pret Vašingtonas “United” (2:0) 11 metru sitiens bija pagalam neveiksmīgs, jo bumba lidoja garām vārtiem.

Zīmīgi, ka uzbrucējs, kurš šobrīd ir trešais labākais MLS vārtu guvējs ar 16 precīziem sitieniem, ne reizi vien veicis šādu “pendeli”. Realizējot šo sitienu, viņš labāko “snaiperu” sarakstā paceltos uz otro vietu, apsteidzot Zlatanu Ibrahimoviču.

MLS

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….