MMA eksperts: Habibs pret Santpjēru? UFC to nepieļaus, jo nav drāmas elementi…

Habibs Nurmogomedovs, sportazinas.com
Foto: AP Photo/Las Vegas Sun/Steve Marcus

Pazīstamais UFC komentētājs Robins Bleiks pavēstījis, ka organizācija nav izskatījusi iespēju organizēt cīņu starp esošo vieglā svara čempionu Habibu Nurmogomedovu un vairākkārtējo čempionu, pieredzējušo Džordžu Santpjēru.

Šonedēļ medijos parādījas informācija, ka Habiba nākamais pretinieks varētu būt tieši leģendārais kanādietis Santpjērs.

“Džordžs ir mans draugs, uzņēmu par viņu dokumentālo filmu. Vēljoprojām uzturam sakarus. Jautāju viņam par cīņu ar Habibu. Džordžs uzreiz atbildēja, ka runāt nav par ko, jo tās visas ir baumas. Tāpat viņš teica, ka UFC nevēlas, lai viņš mainītu svara kategoriju un nolaistos uz vieglo svaru,” sarunā ar RT teica žurnālists.

“Man, kā pamatīgam UFC fanam, liekas, Habibs pret Sentpjēru būtu lieliska cīņa. Tie ir divi cīņas mākslas ģēniji. Habibs ir jaunāks un vairāk izsalcis, bet Džordžs fantastisks cīkstonis ar lielu pieredzi, tomēr UFC nevēlas, lai Džordžs cīnītos vieglajā svarā. Viņiem vajadzīgs, lai būtu konflikts starp cīkstoņiem, UFC vadībai tas patīk, kad ir kāda netaisnība, drāma, bet Džordžs nav tāds cilvēks – viņš to nevar dot.”

Kā šonedēļ vēstīja MMA Dagestan “Twitter” konts, šobrīd notiek pārrunas starp Habiba pārstāvjiem un leģendāro UFC cīkstoni no Kanādas Džordžu Sentpjēru. “Cīņa Habibs – Sentpjērs atrodas izstrādes procesā. Tas ir viss, kas zināms šobrīd,” teikts MMA Dagestan mikroblogošanas vietnē.

Zīmīgi, ka konkrētais profils bija pirmais, kurš paziņoja par Habiba un Konora Makgregora cīņu, kā arī pavēstīja par krievu smagsvara Sergeja Pavloviča pievienošanos UFC turnīram.

Sentpjērs pēdējo ciņu aizvadīja gandrīz pirms gada, 2017.gada novembrī kanādietis uzveica Maiklu Bīsplingu, saglabājot UFC čempiona godu vidējā svara kategorijā. Vēlāk 37 gadus vecais Sentpjērs pavēstīja par veselības problēmām, iepauzējot ar cīņām UFC sacensībās.

Kanādietis bijis čempions arī “welterweight” (70 – 77kg.) svara kategorijā, tiekot uzskatīts par vienu no visu laiku labākajiem MMA cīkstoņiem pasaulē. Sportista skatītākā cīņa bija 2009.gada jūlijā, kad Sentpjēra dueli ar Alvesu pēc PPV (pay per view) sistēmas iegādājās 1,3 miljoni cilvēku.

Jau pirms cīņas Habibs – Konors bija spekulācijas, ka nākamā Dagestānas pārstāvja cīņa būs tieši pret Sentpjēru. Zīmīgi, ka Habibs nāca klajā ar izteikumiem, sakot, ka vēlētos nākamo cīņu aizvadīt pret kanādieti, tomēr cīkstonis atteicās veselības problēmu dēļ. Vēlāk tika ziņots, ka Sentpjērs varētu aizvadīt cīņu pret Neitu Diazu, tomēr tā nenotika.

Gada beigās pieredzējušais Sentpjērs pavēstīja, ka beidzot ir gatavs atgriezties apritē, tomēr UFC prezidents Dana Vaits norādīja, ka nevēlas, lai cīkstonis maina svara kategorijas, no “welterweight” pārejot vieglajā svarā (66 – 70kg.), kur cīnās Habibs.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par