Mo Farahs: Dimanta līgas posms Birmingemā būs mans pēdējais skrējiens

16/07/2017 22:06

Četrkārtējais olimpiskais čempions 5000 metru un 10 000 metru distancēs (abās distancēs pa divām reizēm) Mo Farahs paziņojis, ka savējo pēdējo skrējienu kā profesionāls sportists stadionā viņš veiks Dimanta līgas posmā Birmingemā, 20. augustā.

“Ar nepacietību gaidu savas pēdējās sacensības, kas norisināsies Lielbritānijā. Esmu pārliecināts, ka šo dienu es nekad neaizmirsīšu. Man tas daudz nozīmē, ka pēdējo skrējienu veikšu tieši savu skatītāju priekšā. Ceru, ka tikšu galā ar šo lielo atbildību,” citēts Farahs.

Izcilais skrējējs turpināja: “Karjeras laikā man šeit ir bijušas vairākas lieliskas sacensības. Man šeit ir sava vēsture, tāpēc šī ir piemorēta vieta, kur noslēgt savas sportista gaitas.”

“Sacensības norisināsies vien nedēļu pēc Pasaules čempionāta. Tā būs lieliska iespēja visiem faniem, kas netiks līdz Londonai, redzēt mani skrienam vēl pēdējo reizi stadionā,” piebilda Farahs, kurš turpmāk nolēmis pievērsties maratonam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
28/11/2021 21:20

“Wizards” galvenais treneris par Bertāna snieguma krīzi: Kādā brīdī viņš atvērsies

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds atzinis, ka viņš neuztraucas par latviešu spēlētāja Dāvja Bertāna šīs sezonas vājo sniegumu, sakot, ka kādā brīdī viņš atvērsies…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…