Modričs: Nebijām plānojuši Maskavā zaudēt

03/10/2018 11:22
Luka Modričs, Sportazinas.com

Jau vēstījām par UEFA Čempionu līgas vakardienas mačiem. Pārsteidzošu zaudējumu piedzīvoja pēdējo trīs turnīru uzvarētaja Madrides “Real”, kas pārpildītā Lužņiku stadionā Maskavā ar 0:1 atzina vietējo CSKA futbolistu pārākumu.

“Real” nevarēja palīdzēt tādi spēlētāji kā Serhio Ramoss, Garets Beils un Marselo. CSKA vadībā izvirzījās jau mača pirmajā minūtē, kad tika izmanotota madridiešu nesaprašanās aizsardzībā. Precīzs bija 20 gadus vecais horvāts Nikola Vlasičs.

“Real” jau trešajā spēlē pēc kārtas nav spējusi gūt vārtus. Madride ar 0:3 piekāpās “Sevilla” komandai, bet aizvadītajā nedēļas nogalē 0:0 nospēlēja Madrides derbija pret “Atletico”.

Horvāts Luka Modričs spēlē pret CSKA iesaistījās nākot uz maiņu, tomēr arī pasaules vicečempionam nebija pa spēkam lauzt spēles gaitu.

“Mēs esam neapmierināti. Negaidījām, ka Maskavā pazaudēsim punktus. Skaidrs, ka atmosfēra ģērbtuvēs nav tā labākā,” sacīja Modričs. “Mums jāuzlabo sniegums. Pēdējās spēlēs, īpaši pret “Sevilla” un arī šeit, nespēlējam vajadzīgajā līmenī. Pret “Atletico” mums bija labs otrais puslaiks.”

“Kad nevari gūt vārtus – tas uztrauc, bet mēs esam apņēmības pilni labot šo situāciju,” piebilda Modričs. “Centos komandai palīdzēt, izveidojām vairākus labus momentus, bet bumba negāja vārtos.”

Jau šodien startē nākamās UEFA Čempionu līgas grupu turnīra spēles.