“Mogo” aizsargs Koļesņikovs: Negaidījām, ka rumāņi spēli sāks tik lēni

18/10/2019 21:57

“Optibet” hokeja līgas (OHL) čempiones Rīgas “Mogo” aizsargs Ņikita Koļesņikovs pēc Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa otrās kārtas pirmā mača sarunā ar portālu “Sportazinas.com” atklāja, ka Rīgas hokejistus pārsteidza spēles sākums pretinieku izpildījumā.

Jau ziņots, ka šodien “Mogo” svinēja uzvaru pār Rumānijas klubu “Corona” ar 5:3. Pēc divām trešdaļām rīdzinieki bija vadībā ar 4:1, taču noslēdzošais periods sanāca saspringts un piekto ripu sāncenšu vārtos Latvijas čempione iemeta vien 88 sekundes pirms pamatlaika beigām.

“Grūta spēle. Labi sākām, taču trešajā trešdaļā pretinieks piespieda mūs kļūdīties un bija tuvu, lai atspēlēties. “Corona” nedaudz pārsteidza – mēs negaidījām, ka viņi spēli sāks tik lēni un ieskriesies tikai mača otrajā pusē. Turnīra formāts? Es neuzskatu, ka tagad būtu laiks runāt par izšķirošo spēli pret “Donbass”, jo rītdien jāuzvar “Crvena Zvezda” un tikai tad jādomā par svētdienas maču,” atzina 26 gadus vecais hokejists.

Koļesņikovam šī ir pirmā sezona “Mogo” rindās. Desmit OHL mačos viņš izcēlies ar pieciem vārtu guvumiem un piecām piespēlēm, viņa kontā arī četras soda minūtes. Spēlē pret “Corona” aizsargs ar rezultativitāti neatzīmējās, mača laikā izdarot četrus metienus.

Kontinentālā kausa otrās kārtas C grupā cīnās četras komandas – “Mogo”, “Corona”, Belgradas “Crvena Zvezda” un mājiniece Doņeckas “Donbass”. Nākamajā kārtā iekļūs tikai grupas uzvarētāja. Trešajā kārtā piedalīsies astoņas komandas, kuras tiks sadalītas divās grupās. Abu četrinieku divas labākās vienības iekļūs superfinālā. Kontinentālā kausa uzvarētāja iegūs tiesības piedalīties IIHF Čempionu līgā.

Rītdien plkst. 14:30 rīdziniekiem paredzēta spēle pret Serbijas vienību, savukārt 20. oktobrī plkst. 18:30 “Mogo” tiksies ar Ukrainas čempioni.

“Mogo” otro reizi piedalās šajās sacensībās. 2015./2016. gada sezonā Rīgas klubs viegli pārvarēja otro kārtu, svinot trīs uzvaras tikpat spēlēs. Taču nākamajā kārtā tika piedzīvoti trīs zaudējumi ar vārtu bilanci 4:20.