”Mogo” hokejisti rezultatīvā duelī apspēlē Latvijas čempionus ”Kurbads”

29/09/2018 16:42

“Mogo” komanda sestdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) čempionāta mačā savā laukumā ar rezultātu 5:4 (1:0, 3:1, 1:3) uzvarēja valsts čempionus “Kurbads” hokejistus. “Mogo” izcīnīja ceturto uzvaru pēc kārtas, kas komandai ļāva nostiprināties kopvērtējuma otrajā vietā, bet “Kurbads” cieta otro neveiksmi pēc kārtas un trešo pēdējos četros mačos.

Uzvarētājiem Gatis Gricinskis un Rihards Marenis guva pa diviem vārtiem un atdeva pa rezultatīvai piespēlei, kamēr vēl vienus vārtus guva Kārlis Ozoliņš. Tikmēr “Kurbadam” ar diviem precīziem metieniem izcēlās pieredzējušais Mārtiņš Cipulis, bet pa vieniem vārtiem guva Lauris Rancevs un Juris Upītis.

Rezultātu astotajā minūtē atklāja Marenis, bet otrā puslaika pirmajā daļā Upītis panāca izlīdzinājumu. “Mogo” uz to atbildēja ar trim precīziem metieniem, otrajā atpūtā ejot vadībā ar 4:1. Savukārt noslēdzošajā trešdaļā Gricinskis 51.minūtē panāca 5:2, beigās viesiem nespējot izglābties.

Kopvērtējuma līderpozīcijā ar 16 punktiem sešās spēlēs ir “Prizma”, bet tālāk ar 14 punktiem seko “Mogo”. Tālāk ar deviņiem punktiem ir “Kurbads”, bet aiz labāko trijnieka ar astoņiem punktiem atrodas “Rīga”. Piecus punktus četros mačos ieguvusi “Zemgale”/LLU vienība, divus punktus piecās cīņās iekrājusi “Liepāja”, kamēr “Lido” hokejisti ir bešā.

OHL regulārajā čempionātā septiņas komandas aizvadīs sešu apļu turnīru, katrai vienībai nospēlējot pa 36 spēlēm. Pamatsacensības noslēgsies 2019.gada 2.martā.

Izslēgšanas mačos iekļūs četras labākās vienības. Pusfinālu uzvarētāji tiks finālā, kur cīnīsies par zeltu, savukārt trešo vietu ieņems tā komanda, kas ieņems augstāku pozīciju regulārajā turnīrā. Čempionāta uzvarētājkomanda saņems ne tikai Latvijas čempionu kausu, bet arī iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā.

Iepriekšējās OHL sezonas finālā “Kurbads” sērijā ar 4-0 uzvarēja “Zemgale”/LLU vienību.