“Mogo” iemet sešas ripas “Lido” vārtos un OHL turnīrā izcīna desmito uzvaru pēc kārtas

27/10/2018 16:20

“Optibet” hokeja līgā (OHL) pārliecinoši turpina spēlēt līdervienība “Mogo”, šodien savā laukumā ar 6:1 (2:1, 3:0, 1:0) pārspējot pēdējā vietā esošo “Lido”.

Rīgas klubs tādējādi izcīnījis jau desmit panākumus pēc kārtas un OHL kopvērtējumā pēc aizvadītām 12 cīņām iekrājis 31 punktu, par sešiem apsteidzot tuvāko sekotāji “Prizma”.

Mačā pret “Lido” abas komandas nepilnas pusotras minūtes laikā guva trīs vārtus – vispirms piektajā un sestajā minūtē precīzi bija “Mogo” attiecīgi Vladimirs Mamonovs un Kārlis Ozoliņš, bet viesu labā izcēlās Ričards Kondrāts, panākot rezultātu 1:2. Vārti pirmajā trešdaļā vairs netika gūti, un šāds rezultāts saglabājās līdz pat otrā perioda vidum, kad īsā laikā drošo 4:1 mājinieku labā nokārtoja Artjoms Pankevičs un Jānis Ozoliņš.

Trešdaļas beigu daļā 5:1 panāca Kārlis Logins, bet spēles gala rezultātu 59. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, uzstādīja Renārs Demiters. Mamamonovs maču noslēdza ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, bet Jānim Ozoliņam un Demiteram pa 1+1.

OHL kopvērtējumā aiz abām līderēm “Mogo” un “Prizma” ar 18 punktiem 11 mačos seko “Kurbads” un HS “Rīga” vienības, bet par punktu mazāk ir “Zemgalei/LLU”. Tikmēr pie pieciem punktiem desmit cīņās tikusi “Liepāja”, savukārt turnīra jaunpienācējai “Lido” pagaidām trīs punkti 11 spēlēs.