“Mogo”/LSPA apspēlē “Olimp”/”Venta 2002”

05/03/2022 16:14

“Mogo”/LSPA sestdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) turnīra spēlē savā laukumā pagarinājumā svinēja uzvaru pret pagājušā gada Latvijas čempioni Rīgas “Olimp”/”Venta 2002”. “Mogo”/LSPA mājās pieveica “Olimp”/”Venta 2002” ar 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0).

52 sekundes pirms otrā pārtraukuma vārtus mājiniekiem guva Rihards Liģis. Rezultātu 50.minūtē izlīdzināja Edijs Brahmanis. Uzvaras vārtus pēc pagarinājumā spēlētām divām minūtēm un 15 sekundēm guva Ričards Grīnbergs. Gatis Gricinskis sakrāja divas rezultatīvas piespēles.Mājiniekiem par labāko spēlētāju tika atzīts aizsargs Tomass Zeile, bet viesiem – vārtsargs Andrejs Bončs – Brujevičs.

Otrā spēlē Jelgavas “Zemgale”/LLU mājās ar 6:2 (2:0, 3:2, 1:0) pieveica Daugavpils “Dinaburga”. 23.minūtē Roberts Petrovičs panāca 3:0, mājiniekiem aizvadot spēli līdz uzvarai. Jelgavas vienībā trīs (1+2) rezultativitātes punktus sakrāja Edgars Kulda, pa diviem rezultativitātes punktiem sakrāja aizsargs Renars Džerods Alksnis, Roberts Jekimovs (abiem – 1+1) un Artūrs Ozoliņš (0+2). Viesiem divus rezultativitātes punktus sakrāja Vladislavs Ļeščenko (1+1). Labāko spēlētāju balvas izpelnījās Alksnis un vārtsargs Reinis Liepiņš, kurš atvairīja 33 no 39 metieniem.

Vēl viena spēle nenotika, jo Hokeja skolas “Rīga” vienība (HS “Rīga”) neaizbrauca uz Liepāju. “Oļega Sorokina trenētā HS “Rīga” jeb Latvijas U-18 izlases bāzes komanda neieradās uz šodien paredzēto OHL spēli,” raksta “Liepāja” savā “Facebook” kontā.

Pirmo vietu ar 61 punktu 33 cīņās ieņem “Mogo”/LSPA komanda, kurai ar 53 punktiem 32 mačos seko “Zemgale”/LLU. “Liepāja” ar 48 punktiem 32 dueļos ir trešā, bet aiz tās ar 41 punktu 32 cīņās ierindojas “Olimp”/”Venta 2002”. Piektajā vietā ir Hokeja skola “Rīga”, kas izcīnījusi 20 punktus 31 spēlē, sestajā vietā ar 12 punktiem 36 spēlēs atrodas Rīgas “Prizma”, bet pēdējo vietu ar 11 punktiem 34 mačos ieņem “Dinaburga”.

Pārceltās spēles un regulārais čempionāts tiks izspēlēts līdz 15.martam. OHL izslēgšanas spēļu turnīra, kas norisināsies līdz četrām uzvarām, pusfināli sāksies 18.martā. Savukārt cīņa par OHL čempionāta kausu tiks uzsākta 3.aprīlī. Arī fināls notiks līdz četrām uzvarām. OHL “play-off” iekļūs turnīra četras labākās komandas. Atlikušajām trijām vienībām sezona būs noslēgusies. Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU. Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.