“Mogo”/LSPA “bullīšos” pieveic “Liepāju” un atgriežas līderpozīcijā

12/12/2021 23:58

“Mogo”/LSPA svētdien atgriezās “Optibet” Hokeja līgas (OHL) līderpozīcijā. Rīdzinieki viesos ar rezultātu 4:3 (1:1, 0:0, 2:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja “Liepāju”.

Mājiniekus sestajā minūtē vadībā izvirzīja Kristaps Nīmanis, bet divarpus minūtes pirms pirmā perioda beigām Andris Siksnis mazākumā panāca 1:1. Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet trešajā periodā sestajā minūtē liepājniekiem vadību atguva Klāvs Plānics. Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Vladimirs Mamonovs izlīdzināja rezultātu, bet 42 sekundes pirms finālsvilpes Deivids Sarkanis pirmo reizi spēlē vadībā izvirzīja rīdziniekus. Tiesa, piecas sekundes pirms mača beigām Fjodors Jarovinskis panāca 3:3 un duelis nenoslēdzās pēc 60 minūtēm. Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā ar 1:0 uzvarēja “Mogo”/LSPA komanda, kurai “bullīti” realizēja Kārlis Ozoliņš.

Turnīra tabulā uz pirmo vietu ar 36 punktiem 19 cīņās ieņem “Mogo”/LSPA komanda, kurai ar 35 punktiem 21 mačā seko “Zemgale”/LLU. “Liepāja” ar 23 punktiem 18 dueļos ir trešā, bet uzreiz aiz tās ar 17 spēlēs izcīnītiem 22 punktiem ir “Olimp”/”Venta 2002”, kamēr piektajā vietā ir Hokeja skola “Rīga”, kas izcīnījusi deviņus punktus 18 spēlēs. Sestajā vietā ar pieciem punktiem 17 mačos atrodas Rīgas “Prizma”, bet Daugavpils “Dinaburga” ir izcīnījusi trīs punktus 16 aizvadītos mačos.

Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU. Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.