“Mogo”/LSPA OHL spēlē uzvar Hokeja skolu “Rīga”

30/01/2023 22:10
Mogo/LSPA

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) līdervienība “Mogo”/LSPA pirmdien svinēja uzvaru regulārā čempionāta mačā. “Mogo”/LSPA viesos ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) guva virsroku pār Hokeja skolu “Rīga”.

Pirmā perioda otrajā pusē Mārtiņš Šulcs nepilnu divu minūšu laikā panāca 2:0, bet, tuvojoties otrās trešdaļas vidum, vadību vēl vairāk nostiprināja Kārlis Ozoliņš. Nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām Rodions Boltramovičs samazināja “Mogo”/LSPA pārsvaru, taču 23 sekundes pirms finālsvilpes Renārs Kamergrauzis ar metienu tukšos vārtos atjaunoja trīs ripu pārsvaru.

Tabulas galvgalī ar 52 punktiem 27 mačos atrodas “Mogo”/LSPA komanda, 46 punkti 27 cīņās ir “Zemgale”/LLU komandai, bet 35 punkti 26 cīņās – Rīgas “Dinamo”. 28 punkti 25 cīņās ir “Prizmai”, 27 mačos 26 punktus guvusi Hokeja skola “Rīga”, bet Kauņas “City” un Elektrēnu “Energija” pie 21 punkta tikušas 26 cīņās. Ar 19 punktiem 25 spēlēs seko Viļņas “Hockey Punks”, kamēr divi punkti 28 spēlēs ir “Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga”.

Šosezon līgā spēlē deviņas komandas – sešas no Latvijas un trīs no Lietuvas.

2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas “Zemgale”/LLU, sērijā ar 4-0 pieveicot iepriekšējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.