“Mogo”/LSPA pagarina rekordgaro uzvaru sēriju

27/11/2022 16:13
Mogo/LSPA

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) līderdvienība “Mogo”/LSPA svētdien svinēja 21.uzvaru sezonas 21.spēlē un pagarināja savu rekordgaro sēriju. “Mogo”/LSPA savā laukumā ar rezultātu 4:1 (0:0, 0:0, 4:1) pārspēja Elektrēnu “Energija” hokejistus.

Sestdien ar 20.uzvaru sezonas ievadā rīdzinieki laboja Latvijas čempionātu rekordu, pārspējot gadsimta sākumā “Liepājas Metalurga” iespēto sēriju. Svētdien Ģirta Ankipāna vadītā komanda par vēl vienu spēli pagarināja savu sēriju.

Pirmie vārti tika gūti vien spēles 43.minūtē, kad 1:0 mājinieku labā panāca Elviss Želubovskis. Turpmāko sešu minūšu laikā divus vārtus guva Artūrs Ozoliņš, bet četras minūtes pirms pamatlaika beigām Arturs Tomsons vienus vārtus atguva. Kad līdz finālsvilpei bija palikušas 38 sekundes, 4:1 “Mogo”/LSPA labā panāca Toms Opelts. Ozoliņš un Želubovskis maču noslēdza ar trīs punktiem katrs.

Tabulas galvgalī ar 42 punktiem 21 mačā atrodas “Mogo”/LSPA komanda, 31 punkts 21 cīņā ir Rīgas “Dinamo”, bet 28 punkti 16 spēlēs – “Zemgale”/LLU komandai. 19 mačos 18 punktus guvusi Hokeja skola “Rīga”, bet 16 punktus 17 cīņās – Rīgas “Prizma”. Tālāk seko Elektrēnu “Energija” ar 13 punktiem 18 spēlēs, 13 punkti 16 mačos ir Viļņas “Hockey Punks”, 11 punkti 16 spēlēs – Kauņas “City”, bet divi punkti 18 spēlēs – “Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga”.

Šosezon līgā spēlē deviņas komandas – sešas no Latvijas un trīs no Lietuvas. 2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas “Zemgale”/LLU, sērijā ar 4-0 pieveicot līdzšinējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.