“Mogo/LSPA” pārmet LHF Želubovska nomelnošanu

28/10/2023 21:10
Nokopēts
Elviss Želubovskis

“Optibet” hokeja līgas (OHL) komanda “Mogo/LSPA” savos sociālajos tīklos publicējusi paziņojumu par disciplinārlietu pret šīs komandas spēlētāju Elvisu Želubovski.

Iepriekš vēstīts, ka pēc 15. oktobra spēles Tallinā starp vietējo “Panter” un “Mogo/LSPA”, Rīgas komandas spēlētājam piemēroja vienas spēles diskvalifikāciju par neatsveicināšanos no pretinieku hokejista Šuma Kinebuči, kā arī uz Starptautisko hokeja federāciju (IIHF) tika nosūtīta lieta par iespējamo rasismu, jo, pēc “Panther” hokejista teiktā, Želubovskis viņu bija nosaucis par “ķīniešu pērtiķi”.

To gan noliedza spēles galvenais tiesnesis Jurijs Timofejevs. Vēlāk, pēc papildus videomateriālu saņemšanas, LHF lēma atcelt diskvalifikāciju par neatsveicināšanos. Savukārt lieta par iespējamo rasismu joprojām tiek izskatīta IIHF.

“Par atsveicināšanos Šuma Kinebuči neteica taisnību. Par ko vēl meloja Tallinas Panter aizsargs? Un vai LHF Disciplinārā komisija, pavirši un neprofesionāli darot savu darbu, arī palīdzēja nomelnot Elvisu Želubovski un Mogo/LSPA?” situāciju komentē klubs.

LHF soda Želubovski un nosūta IIHF lietu par iespējamām rasistiskām izpausmēm

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām