“Mogo”/LSPA piedzīvo pirmo zaudējumu šosezon

06/10/2021 23:55
Mogo/LSPA

Trešdien “Optibet” Hokeja līgā (OHL) “Mogo”/LSPA mājās zaudēja “Liepājai”, piedzīvojot pirmo zaudējumu sezonā, bet Daugavpils “Dinaburga” mājās piekāpās “Zemgale”/LLU, joprojām esot bez uzvarām. “Mogo”/LSPA mājās pagarinājumā piekāpās “Liepājas” vienībai ar rezultātu 3:4 (2:1, 0:1, 1:1, 0:1).

Rīgas komanda pirmā izvirzījās vadībā, vārtus gūstot Deividam Sarkanim. Sešas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām Linards Mazurs-Mago guva vārtus, izlīdzinot rezultātu, taču pēc mazāk nekā divām minūtēm Rūdlofs Polcs atjaunoja mājinieku vienu vārtu pārsvaru.

Otrās trešdaļas ievadā viesu labā ripu vārtos raidīja Klāvs Plānics, panākot 2:2. Trešās trešdaļas pēdējās desmit minūtēs abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, spēles pamatlaikam noslēdzoties neizšķirti. Papildlaikā vajadzēja tikai 11 sekundes, lai “Liepājas” komandas labā vārtus gūtu Mazurs-Mago, tādējādi izcīnot liepājniekiem uzvaru pār komandu, kas kopvērtējumā atrodas pirmajā vietā.

“Liepājas” komandā trīs rezultativitātes punktus (2+1) sakrāja Mazurs-Mago, bet pa vienam vārtu guvumam tika Klāvam Plānicam un Dmitrijam Seļutinam. “Mogo”/LSPA rindās labākais ar trīs rezultativitātes punktiem (2+1) bija Rūdolfs Polcs, bet pa vieniem vārtiem guva Lauris Bajaruns un Deivids Sarkanis.

“Dinaburga” nespēja izcīnīt pirmo uzvaru šajā sezonā un piekāpās “Zemgale”/LLU savā laukumā ar rezultātu 5:7 (3:0, 2:4, 0:3). Daugavpils komanda pārliecinoši iesāka spēli un pirmo trešdaļu noslēdza ar rezultātu 3:0. Otrās trešdaļas laikā viesu komanda nomainīja vārtsargu, kas palīdzēja mainīt spēles gaitu. Otrās trešdaļas beigas un trešā trešdaļa izvērtās neveiksmīga mājiniekiem, jo “Zemgale”/LLU guva piecus bezatbildes vārtus.

Uzvarētāju komandā ar četriem rezultativitātes punktiem (2+2) izcēlās Artūrs Ozoliņš, bet pa vienam vārtu guvumam tika Iļjam Grekovam, Ričardam Briņecam, Aleksandram Novikovam, Patrikam Zabusovam un Andrejam Zajacam. Daugavpils komandā divus vārtus guva Artjoms Tretjakovs.

Kopvērtējumā pirmo vietu ar 15 izcīnītiem punktiem astoņās spēlēs ieņem “Mogo”/LSPA, savukārt otrajā vietā ierindojas “Liepāja” ar 12 punktiem septiņos mačos. 12 punkti astoņās cīņās ir “Zemgale”/LLU, bet labāko komandu četrinieku noslēdz Hokeja skola “Rīga” ar septiņiem punktiem septiņās spēlēs. Piekto vietu ieņem “Olimp”/”Venta 2002” ar sešiem izcīnītiem punktiem septiņos mačos, sestajā pozīcijā atrodas Rīgas “Prizma” ar trīs sakrātiem punktiem septiņās cīņās, bet turnīra tabulas pēdējā vietā atrodas Daugavpils “Dinaburga”, kas astoņos dueļos vēl nav spējusi izcīnīt punktus. Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU.