“Mogo/LSPA” realizē divus vairākumus un izlīdzina rezultātu OHL pusfināla sērijā

24/03/2022 21:55
Mogo/LSPA

“Mogo”/LSPA komanda ceturtdien izcīnīja uzvaru “Optibet” Latvijas Hokeja līgas (OHL) pusfināla ceturtajā mačā un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-2. “Mogo”/LSPA viesos ar rezultātu 2:1 (0:0, 2:0, 0:1) uzvarēja iepriekšējās sezonas čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.

Pirmie šajā mačā vārtus guva “Mogo”/LSPA hokejisti, nepilnas piecarpus minūtes pirms otrā perioda beigām Kārlim Ozoliņam izpildot metienu ar nūjas lāpstiņas neērto pusi un vairākumā panākot 1:0. Trīs minūtes vēlāk viesi realizēja vēl vienu vairākumu – Rūdolfs Polcs meta ripu tālajā augšējā vārtu stūrī un nostiprināja “Mogo”/LSPA vadību. Trešā perioda piektajā minūtē Miķelis Rēdlihs četras sekundes pirms vairākuma beigām palika nepieskatīts vārtu priekšā un samazināja pretinieku pārsvaru.

Sērijas piektā spēle notiks sestdien. Otrā pusfināla sērijā starp “Liepājas” un “Zemgale”/LLU vadībā ar 2-1 ir jelgavnieki. Cīņa par OHL čempionu kausu tiks uzsākta 3.aprīlī. Arī fināls notiks līdz četrām uzvarām.

OHL “play-off” iekļuva turnīra četras labākās komandas. Atlikušajām trijām vienībām – Hokeja skolai “Rīga”, Daugavpils “Dinaburga” un Rīgas “Prizma” – sezona jau noslēgusies. Iepriekšējā sezonā OHL uzvarētāju kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU.

Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.