“Mogo/LSPA” turpina bez zaudējumiem un Kauņā sagrauj “City” vienību

17/09/2022 16:55
Mogo/LSPA

Rīgas “Dinamo” un “Mogo”/LSPA sestdien izbraukumā izcīnīja uzvaras “Optibet” Hokeja līgas (OHL) spēlēs. “Mogo”/LSPA Kauņā ar 10:2 (1:0, 1:0, 1:1) sagrāva Kauņas “City” vienību.

No pirmajiem trim vārtiem divus viesi guva vairākumā, septītajā minūtē panākot 3:0. Spēles gaitā “Mogo”/LSPA vēl divreiz realizēja vairākumu. Uzvarētāju rindās ar sešiem (1+5) rezultativitātes punktiem izcēlās Kārlis Ozoliņš, pieciem (2+3) – Rûdolfs Maslovskis, trīs vārtus guva Mārtiņš Šulcs, bet ar trim rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Elviss Želubovskis. Mājiniekiem abus vārtus no Povila Vereņa piespēlēm guva Egidijus Binkulis.

“Mogo”/LSPA vārtos Kārlis Beķeris-Brīvkalns atvairīja 15 no 17 metieniem.

Citā cīņā divu Rīgas komandu duelī “Dinamo” viesos ar 6:2 (1:1, 1:0, 4:1) pieveica “Prizma” vienību. “Prizma” 13.minūtē vairākumā izvirzījās pēc Daniela Dāvja Bēķa metiena, bet 65 sekundes vēlāk rezultātu izlīdzināja Koba Jass – 1:1. 39.minūtē vairākumā Juris Ziemiņš vadībā izvirzīja jau “Dinamo”, taču 42.minūtē Haralds Štrombergs panāca neizšķirtu – 2:2. Uzvaras vārtus 50.minūtē iemeta Krists Apsītis.

Uzvarētāju rindās pa trim (1+1) rezultativitātes punktiem sakrāja Emīls Ezītis un Juris Ziemiņš. Vārtos Rūdolfs Gusts Lazdiņš atvairīja 16 no 18 mājinieku metieniem, bet pretējos vārtos Jānis Sidašs atvairīja 49 pretinieku metienus.

Vēl vienā mačā Daugavpilī “Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga” ar 2:7 (0:2, 0:3, 2:2) piekāpās Viļņas “7bet-Hockey Punks”. 76 sekunžu laikā mājinieki jau piektajā minūtē panāca 2:0 vadību, līdz pusspēlei panākot 5:0. Uzvarētāju labā Tads Kumeļausks sakrāja četrus (3+1) rezultativitātes punktus, bet Toms Tiļļa trīsreiz rezultatīvi piespēlēja. Mājiniekiem vārtus guva Daniils Andrejevs un Renāts Vabiščevičs. Visiem vārtos Sergejs Pisarenko atvairīja 28 metienus.

Dienas pēdējā cīņā čempione “Zemgale”/LLU savā laukumā ar 10:1 (3:0, 3:0, 4:1) sagrāva Elektrēnu “Energija”. Uzvarētājiem “hat-trick” guva Artūrs Homjakovs, pa diviem vārtiem guva Rainers Rullers un Ričards Rihards Fomins, bet divus rezultativitātes punktus nopelnīja vēl seši jelgavnieki. Viesiem vienīgos vārtus 59.minūtē guva Donats Kumeļausks, kad rezultāts jau bija 0:10. Mājinieku vārtos Deivs Deivids Rolovs bija spiests atvairīt tikai sešus metienus, tiekot galā ar pieciem.

Turnīra tabulas galvgalī ar astoņiem punktiem četros mačos izvirzījusies “Mogo”/LSPA. “Zemgale”/LLU ir septiņi punkti piecās spēlēs, pa sešiem punktiem ir Hokeja skolai “Rīga” trīs spēlēs un Rīgas “Dinamo” četrās cīņās, bet piektā ar četriem punktiem četrās spēlēs ir Viļņas “7bet-Hockey Punks”. Bez punktiem ir trīsreiz zaudējušās “Prizma” un Kauņas “City”, kā arī divreiz zaudējušās Elektrēnu “Energija” un  “Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga”.

Šosezon līgā spēlēs deviņas komandas – sešas no Latvijas (“Zemgale”/LLU, “Mogo”/LSPA, “Dinamo Rīga”, Hokeja skola “Rīga”, Rīgas “Prizma” un Daugavpils “Dinaburga”) un trīs no Lietuvas Kauņas “City”, Elektrēnu “Energija” un Viļņas “7bet-Hockey Punks”). Visas regulārā čempionāta spēļu tiešraides ir skatāmas televīzijas kanālā TV4 un interneta platformā “Sportacentrs.com”. 2021./2022.gada sezonā savu pirmo Latvijas čempionu titulu izcīnīja Jelgavas “Zemgale”/LLU, sērijā ar 4-0 pieveicot līdzšinējo čempioni “Olimp”/”Venta 2002”.