“Mogo/LSPA” turpina dominanci OHL, Kauņas klubam trešais panākums pēc kārtas

29/10/2022 16:06
Mogo/LSPA

“Mogo”/LSPA sestdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) mačā guva 14.uzvaru pēc kārtas, kamēr citās spēlēs pie panākumiem tika Rīgas “Dinamo” un Kauņas “City”.

“Mogo”/LSPA savā laukumā ar rezultātu 4:1 (2:0, 0:1, 2:0) Hokeja skola “Rīga” Pirmajā trešdaļā mājiniekus vadībā izvirzīja Toms Opelts un Elviss Želubovskis, kamēr otrajā periodā deficītu Hokeja skolai “Rīga” samazināja Kristers Ansons, panākot 1:2. Savukārt noslēdzošajā periodā pirmo četru minūšu laikā “Mogo”/LSPA izdevās tikt pie trīs vārtu pārsvara, pateicoties Nika Zīles un Kārļa Ozoliņa vārtiem. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Zīle, bet Hokeja skola “Rīga” vienības labākais spēlētājs bija vienīgo vārtu autors Ansons.

Savukārt Rīgas “Prizma” mājas spēlē ar rezultātu 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) atzina Kauņas “City” pārākumu, Kauņas vienībai izcīnot trešo panākumu pēc kārtas. “City” panākumu nodrošināja Pauļus Gribausks, kurš guva divus vārtus, un Povila Vereņa un Lukasa Žukauska precīzie metieni. Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva Dāvis Straupe. “Prizmas” vārtos Jānis Auziņš atvairīja 34 pretinieku metienus, kamēr Kauņas komandas vārtus sargāja Demids Jeremejevs, kurš apturēja 46 rīdzinieku metienus. Mājinieku vienībā par labāko tika atzīts Elviss Kaimiņš, bet Kauņas komandā labākā spēlētāja gods tika Aleksandram Baburinam.

Tikmēr citā spēlē Rīgas “Dinamo” mājinieku lomā ar rezultātu 7:3 (2:1, 5:1, 0:1) pārliecinoši uzvarēja Elektrēnu “Energija”. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Koba Jass, kurš gūtiem vārtiem pievienoja četras rezultatīvas piespēles, bet Emīls Ezītis sakrāja divus vārtus un divas piespēles. Vēl pa vienai ripai pretinieku vārtos raidīja Reinis Demiters, Mārtiņš Porejs, Juris Ziemiņš un Sandis Grīnbergs. “Energija” komandas labā vārtus guva Mats Mikalausks, Dominiks Škadausks un Jaroslavs Pančenko. Rīdzinieku vārtos 24 ripas atvairīja Rūdolfs Gusts Lazdiņš, kurš tika atzīts par komandas labāko spēlētāju, kamēr otrā laukuma galā Maksims Duve tika galā ar 30 metieniem.

Tabulas galvgalī ar 28 punktiem 14 mačos atrodas “Mogo”/LSPA komanda, 25 punkti 14 cīņās ir Rīgas “Dinamo”, bet 20 punkti 12 spēlēs – “Zemgale”/LLU komandai. 13 mačos 11 punktus guvusi Hokeja skola “Rīga”, bet 11 punktus 12 mačos – Kauņas “City”. Astoņi punkti 12 cīņās ir Rīgas “Prizma”, septiņi punkti desmit mačos – Viļņas “Hockey Punks”, seši punkti 11 cīņās ir Elektrēnu “Energija”, bet divi punkti 12 spēlēs – “Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga”.