“Mogo”/LSPA turpina dominēt un izcīna astoto uzvaru pēc kārtas

04/10/2022 23:11

Rīgas “Prizma” otrdien  “Optibet” Hokeja līgas (OHL) mačā savā laukumā cieta zaudējumu pret “Mogo”/LSPA, kura svinēja astoto uzvaru astoņās spēlēs un izvirzījās turnīra tabulas galvgalī. “Mogo”/LSPA viesu lomā svinēja uzvaru ar rezultātu 8:3 (2:2, 2:0, 4:1).

Artūrs Ozoliņš sestajā minūtē izvirzīja viesus vadībā, bet 31 sekundes laikā ar Dāvja Straupes un Konstantina Korkus rezultatīviem metieniem mājinieki līdz devītās minūtes vidum bija panākuši vadību – 2:1. Nākamos trīs vārtus guva “Mogo”/LSPA hokejisti, bet 44.minūtē Dāvis Straupe vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz 3:4. Uz to viesi atbildēja ar četriem gūtiem vārtiem, no kuriem divi krita vairākumā.

Uzvarētājiem četrus (1+3) rezultativitātes punktus sakrāja Elviss Želubovskis, trīs (1+2) – Krišjānis Rēdlihs, pa diviem – Zigmārs Reinis Zīle (2+0), Dario Mackevics, Artūrs Ozoliņš, Kārlis Ozoliņš, Rûdolfs Maslovskis (visiem – 1+1) un Ernests Krūms (0+2). Mājiniekiem divas rezultatīvas piespēles sakrāja Armands Bērziņš.

Viesu vārtos Kārlis Beķeris-Brīvkalns atvairīja 22 no 25 metieniem, bet mājiniekiem Rainers Rihards Krūze tika galā ar 45 “Mogo”/LSPA metieniem. “Mogo”/LSPA komandā par labāko spēlētāju tika atzīts Želubovskis, bet “Prizma” vienībā – Straupe.

Turnīra tabulas galvgalī ar 16 punktiem astoņos mačos ir izvirzījusies “Mogo”/LSPA komanda. 15 punkti deviņās spēlēs ir “Zemgale”/LLU, ar 14 punktiem astoņās spēlēs seko Rīgas “Dinamo”, kamēr septiņus punktus septiņos mačos guvusi Hokeja skola “Rīga”. Piektā ar četriem punktiem sešās spēlēs ir Viļņas “7bet-Hockey Punks”, sestajā pozīcijā ar tādu pašu bilanci ir Kauņas “City”, ar diviem punktiem septiņās spēlēs seko Rīgas “Prizma” un diviem punktiem sešos mačos – “Daugavpils Ledus Sporta Skola”/”Dinaburga”, bet pēdējā ir piecos mačos zaudējusī Elektrēnu “Energija”.