“Mogo” mājās uzveic “Olimp”, citos mačos sagrāves

19/02/2020 21:46

Latvijas čempione hokejā “Mogo” trešdien “Optibet” hokeja līgas (OHL) spēlē uzvarēja šīs sezonas debitanti “Olimp”, kā rezultātā izdevies pietuvoties vadošajam trijniekam.

“Mogo” mājās ar 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) uzvarēja spēcīgo “Olimp”.

Spēles rezultāts tika atklāts vien 17. minūtē, kad izcēlās Kārlis Ozoliņš, vadībā izvirzot mājiniekus. Otrā perioda ceturtajā minūtē rezultātu dubultoja Deivids Sarkanis, kurš šo sezonu iesāka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandā Rīgas “Dinamo”. Divas minūtes līdz perioda beigām Krišs Lipsbergs panāca jau drošo 3:0, bet, nesagaidījis trešdaļas noslēgumu, Nikolajs Jeļisejevs iemeta pirmos “Olimp” vārtus.

Noslēdzošajās 20 minūtēs neviena no komandām neizcēlās, “Mogo” izcīnot jau piekto panākumu pēdējās sešās cīņās.

Citā mačā “Kurbads” savā laukumā ar 9:3 (3:0, 3:1, 3:2) sagrāva “Prizma”/IHS.

Ar “hat-trick” uzvarētāju rindās izcēlās Toms Hartmanis, savukārt Lauris Bajaruns atzīmējās ar vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm. Vārtus un divas piespēles nopelnīja Sandis Zolmanis, bet ar 1+1 izcēlās Lauris Rancevs un Edgars Brancis. Viesu komandā vārtus guva Pāvels Galsons, Sandis Grīnbergs un Kristaps Liepa.

Tikmēr “Liepāja” mājās ar 7:1 (1:0, 3:0, 3:1) uzvarēja Daugavpils “Dinaburga”.

Kurzemnieku vienībā vārtus un trīs rezultatīvas piespēles iekrāja Bruno Zabis un Māris Diļevka, divi “goli” Martinam Lavrovam, bet 1+1 nopelnīja Marks Kaļeiņikovs un Mārtiņš Freimanis. Vēl divas rezultatīvas piespēles atdeva Romāns Nedkļudovs. Daugavpils kluba vienīgos vārtus trešā perioda pirmajā minūtē iemeta Imants Leščovs.