“Mogo” nodrošina uzvaru OHL regulārajā čempionātā

31/01/2018 22:35
HK Mogo Sportazinas.com

Iepriekšējās sezonas Latvijas vicečempione “Mogo” trešdien “Optibet” Hokeja līgas (OHL) spēlē savā laukumā ar rezultātu 8:1 (3:0, 2:1, 3:0) sagrāva “Zemgale”/LLU vienību, izcīnot astoto uzvaru pēc kārtas un kļūdama par regulārā čempionāta uzvarētāju.

Kopvērtējuma līdere “Mogo” savas tuvākā sekotājas “Liepāja”/”Optibet” un “Kurbada” vienības apsteidz par 13 punktiem, bet līdz regulārā čempionāta beigām palikuši četri mači, kuros maksimāli var iegūt 12 punktus.

Uzvarētājiem ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Raimonds Vilkoits, kamēr vēl pa divām ripām viesu vārtos iemeta Vladimirs Mamonovs un krievu uzbrucējs Dmitrijs Moņa. Savukārt trīs reizes rezultatīvi asistēja Ronalds Cinks.

“Mogo” pirmajā trešdaļā ieraidīja trīs ripas “Zemgale”/LLU vārtos, bet otrajā trešdaļā uz viesu precīzo metienu rīdzinieki atbildēja vēl ar diviem vārtiem. Trešajā periodā “Mogo” iemeta vēl trīs ripas uz Latvijas izlasi izsauktā Riharda Cimermaņa sargātajā cietoksnī un svinēja pārliecinošu uzvaru.

Tikmēr iepriekšējās sezonas čempione “Kurbads” spēlē viesos ar rezultātu 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja “Liepāju”/”Optibet”.

Abām komandām kopvērtējuma tabulā ir pa 49 punktiem. Šosezon savstarpējās sešās spēlēs uzvaras un zaudējumi dalīti uz pusēm, bet Liepājas komanda šajos dueļos guvusi vairāk punktu un atrodama otrajā pozīcijā, kamēr “Kurbada” hokejisti ir trešie.

Pēc Egila Kalna un Valtera Freija precīzajiem metieniem Liepājas komanda pirmo periodu uzvarēja ar 2:0. Otrajā trešdaļā Rihards Remiņš vienus vārtus atguva, bet trešā perioda trešajā minūtē Juris Upītis panāca izlīdzinājumu. Pamatlaikā un pēc tam sekojošā pagarinājumā uzvarētāji netika noskaidroti, tādējādi bija jāaizvada pēcspēles metienu sērija. “Bullīšos” savus metienu realizēja “Kurbada” hokejisti Upītis un Edgars Brancis, kamēr laukuma saimnieki palika bešā, līdz ar to uzvaru svinēja viesi.

Virslīgas kopvērtējumā vadībā ar 62 punktiem 26 cīņās atrodas “Mogo” komanda, kurai ar 49 punktiem seko “Liepāja”/”Optibet” un valsts čempione “Kurbads”.

Aiz labāko trijnieka ar 42 punktiem ir “Zemgale”/LLU, “Rīgai” ir 18 punkti, bet “Prizma” tagad savākusi 14 punktus, saasinot cīņu par priekšpēdējo vietu turnīrā.

Šosezon Latvijas totalizatoru kompānija “Optibet” kļuvusi par hokeja virslīgas ģenerālsponsoru. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, virslīgā vairs nespēlē “Pārdaugava”.

Katra komanda kopumā aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, izslēgšanas turnīrā iekļūstot četrām labākajām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām. Savukārt pēdējās divas komandas izspēlēs vēl vienu turnīru ar pirmās līgas pirmajām divām vienībām.