“Mogo” OHL mačā centīsies apspēlēt šobrīd draudīgo “Prizmu”

11/09/2018 09:46
HK ''Mogo'', Sportazinas.com

“Optibet” hokeja līgā (OHL) šovakar plkst. 19:00 “Prizma” savā laukumā uzņems “Mogo” hokejistus. Dueļa tiešraide “Sportacentrs.com” televīzijas kanālā.

Turnīra pirmajā spēlē “Prizma”, kuras rindas papildinājusi virkne pieredzējuši spēlētāji, savā laukumā ar 6:1 uzvarēja hokeja skolas “Rīga” spēlētājus, bet “Mogo” ar 4:2 pieveica sacensību debitanti “Lido”.

OHL čempionāta šīs sezonas pirmos vārtus guva “Prizma” komandas pieredzējušais uzbrucējs Edijs Brahmanis, kurš tāpat kā aizsargi Georgijs Pujacs, Aleksandrs Jerofejevs, Maksims Širokovs, kā arī uzbrucēji Armands Bērziņš, Aleksejs Širokovs un Sergejs Pečura pirms šīs sezonas pievienojās Ērika Miļuna trenētajai vienībai.

Brahmanis šajā mačā izcēlās ar vieniem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piesēlēm, kamēr divas reizes precīzs bija Kristaps Riekstiņš. Savukārt “Mogo” ar 4:2 pieveica debitanti “Lido”. Mājiniekie pēc Andra Siksnas un Jura Ziemiņa metieniem panāca 2:0, taču “Lido” vienus vārtus atguva, kad precīzs bija krievu leģionārs Bulats Gaļimovs.

Trešā perioda sākumā Rūdolfs Maslovskis atjaunoja divu vārtus pārsvaru “Mogo” komandai, uz ko “Lido” atbildēja ar cita leģionāra Igora Maloļetkina precīzu metienu, taču punktu cīņai 53.minūtē pielika Kārlis Ozoliņš, nodrošinot “Mogo” uzvaru

OHL regulārajā čempionātā septiņas komandas aizvadīs sešu apļu turnīru, katrai vienībai nospēlējot pa 36 spēlēm. Pamatsacensības noslēgsies 2019.gada 2.martā. Iepriekšējās OHL sezonas finālā “Kurbads” sērijā ar 4-0 uzvarēja “Zemgale”/LLU vienību.