”Mogo” papildlaikā pieveic ”Liepāju” un pakāpjas uz otro vietu OHL kopvērtējumā

26/09/2018 21:36

”Optibet” hokeja līgā (OHL) šovakar ceturto uzvaru piecās spēlēs izcīnīja ”Mogo”, kas nepilnas piecas minūtes līdz pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu un papildlaikā ar 3:2 pārspēja turnīra pastarīti ”Liepāju”.

Kurzemnieki izturēja pirmo mazākumu, taču 16 sekundes pēc uzbrucēja Iļjas Žučkova atgriešanās no noraidīto spēlētāju soliņa ielaida vārtus vienādos sastāvos un nonāca iedzinējos. Nepilnas četras minūtes pirms došanās pārtraukumā Rihards Marenis guva savus pirmos vārtus ”Mogo” kreklā, nodemonstrējot lielisku individuālo meistarību un izvirzot mājiniekus vadībā – 1:0.

Pirmā perioda noslēgumā rīdzinieki ieguva vēl divus vairākumus, taču nerealizēja nevienu no tiem un neizmantoja iespēju dubultot pārsvaru. Otrajā trešdaļā Roberts Štelmahers lika pretiniekiem, kuri nākamajās 20 minūtēs izniekoja vēl trīs vairākumus, samaksāt par neizmantotajām iespējām, gūstot divus vārtus un palīdzot ”Liepājai” pārņemt vadību (2:1).

Nepilnas piecas minūtes līdz pamatlaika beigām gan ”Mogo” panāca izlīdzinājumu, kad Artjoms Pankevičs palīdzēja mājiniekiem beidzot izmantot skaitlisko pārsvaru, iegūstot ripu pēc Gata Gricinska izdarītā metiena un izpildot metienu no vārtu priekšas – 2:2. Turklāt papildlaika otrajā minūtē Gricinskis guva vārtus ar spēcīgu plaukstas metienu un izrāva rīdziniekiem uzvaru ar 3:2.

Tādējādi ”Mogo” izcīnīja trešo panākumu pēc kārtas, svinot ceturto uzvaru šosezon aizvadītajās spēlēs un pakāpjoties uz otro vietu OHL kopvērtējumā. Tikmēr ”Liepāja” piedzīvoja piekto zaudējumu piecos mačos un izcīnīja tikai otro punktu sezonā.

Nākamās spēles OHL čempionātā abas komandas aizvadīs jau pēc trim dienām. ”Mogo” sestdien pulksten 13:30 uzņems trešajā pozīcijā esošo ”Kurbadu”, bet liepājnieki 17:00 divu līgas vājāko komandu duelī 17:00 mājās uzsāks cīņu pret ”Lido”.