“Mogo” sarūpē “Zemgalei/LLU” trešo zaudējumu pēc kārtas; “Lido” paliek “sausā” pret “Rīgu”

17/11/2018 16:53
HK ''Mogo'', Sportazinas.com

Svarīgu uzvaru “Optibet” Hokeja līgas (OHL) regulārā čempionāta mačā sestdien izcīnīja “Mogo”, kas savā laukumā ar 4:2 (2:1, 1:1, 1:0) pārspēja Latvijas vicečempioni “Zemgale”/”Latvijas Lauksaimniecības universitāte”.

Spēles rezultātu jau otrajā minūtē atklāja “Mogo” uzbrucējs Kaspars Saulietis, bet 18. minūtē Ričards Bernhards panāca neizšķirtu. Tiesa, vadības atgūšanai “Mogo” bija nepieciešamas tikai 12 sekundes, kad izcēlās Kārlis Ozoliņš.

Cīņas 35.minūtē Gatis Gricinskis panāca jau 3:1, taču pēc 37 sekundēm Rustams Begovs atkal samazināja starpību līdz minimumam. Pēc Andra Sikšņa precīzā metiena mājinieki 52.minūtē gan atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet noslēgumā jelgavniekiem par uzvaru pacīnīties tā arī neizdevās.

Pērnās sezonas finālistei “Zemgale/LLU” tādējādi piedzīvojusi trešo zaudējumu pēc kārtas, kamēr “Mogo” pēdējās 12 spēlēs zaudējusi tikai reizi.

Tikmēr pirms tam pie pārliecinošas uzvaras tika Hokeja skola “Rīga”, kas savā laukumā ar 5:0 (0:0, 4:0, 1:0) pārspēja “Lido”.

Uzvarētāju labā divus vārtus iemeta Kristaps Skrastiņš, kuram turklāt arī rezultatīva piespēle.

OHL kopvērtējuma līderpozīcijā ar 36 punktiem 16 mačos ir “Prizma”, kam tikai punktu zaudē 14 spēles aizvadījusī “Mogo”. Aiz abām vadošajām komandām ar 24 punktiem ir “Kurbads”, “Zemgale”/LLU un Hokeja skola “Rīga”. Sestā ar desmit punktiem 15 cīņās ir “Liepāja”, kamēr trīs punkti 15 spēlēs ir “Lido” vienībai.

OHL regulārajā čempionātā septiņas komandas aizvadīs sešu apļu turnīru, katrai vienībai nospēlējot pa 36 spēlēm. Pamatsacensības noslēgsies 2019.gada 2 .martā.

Izslēgšanas mačos iekļūs četras labākās vienības.

Pusfinālu uzvarētāji tiks finālā, kur cīnīsies par zeltu, savukārt trešo vietu ieņems tā komanda, kas ieņems augstāku pozīciju regulārajā turnīrā. Čempionāta uzvarētājkomanda saņems ne tikai Latvijas čempionu kausu, bet arī iespēju pārstāvēt Latviju Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) rīkotajā Kontinentālajā kausā.

Iepriekšējās OHL sezonas finālā “Kurbads” sērijā ar 4-0 uzvarēja “Zemgale”/LLU vienību.