“Monaco” panāk neizšķirtu ULEB Eirolīgas ceturtdaļfinālā, “Real” uzvar arī otrajā spēlē

22/04/2022 23:55

“Monaco” piektdien turpināja ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla sēriju ar panākumu, kamēr pie uzvaras tika arī Madrides “Real”. “Monaco” viesu lomā ar 96:72 (10:16, 30:12, 29:23, 27:21) uzvarēja Pirejas “Olympiakos”, sērijā līdz trīs uzvarām panākot neizšķirtu 1-1.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 23 gūtajiem punktiem bija Maiks Džeimss, 19 punktus guva Danilo Andžušičs, un 17 punktus sakrāja Dveins Beikons. “Olympiakos” labā 14 punktus guva Aleksandars Vezenkovs, bet vēl 12 pievienoja Tailers Dorsijs un Kosts Papanikolau.

Savukārt Madrides “Real” savā laukumā ar rezultātu 95:66 (35:26, 21:11, 18:11, 21:18) pārliecinoši uzvarēja Telavivas “Maccabi Playtika” un sērijā saglabāja vadību ar 2-0. Mājinieku uzvaru kaldināja Serhio Ļuļs, kurš guva 17 punktus, un Geršons Jabusele un Vinsents Puarjē, abiem gūstot vēl pa 16 punktiem. Telavivas vienībā deviņus punktus sakrāja Kīnans Evanss. Sēriju trešās spēles notiks otrdien un trešdien.

Jau ziņots, ka Rolanda Šmita “Barcelona” otrajā mačā ar 75:90 piekāpās Minhenes “Bayern”, sērijā rezultātam izlīdzinoties 1-1, kamēr Milānas “AX Armani Exchange Olimpia” savā laukumā pieveica Stambulas “Anadolu Efes” ar 73:66 un arī panāca sērijā 1-1.

Ceturtdaļfināla sērijas ritēs līdz vienas komandas trim uzvarām. “Play-off” pirmo kārtu pārvarējušās komandas maijā Belgradā cīnīsies finālčetrinieka turnīrā. Arī šosezon Eirolīgā bija pārstāvētas desmit valstis ar 18 komandām, kas ir tikpat, cik iepriekšējā sezonā, bet pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā trīs Krievijas komandas tika izslēgtas no turnīra. Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Stambulas “Anadolu Efes”, kas finālā pieveica “Barcelona”.