Monreāla “noslauka” Vinipegu un iekļūst Stenlija kausa pusfinālā (VIDEO)

08/06/2021 09:51
Monreālas

Kā pirmā Nacionālās hokeja līgas (NHL) pufinālu sasniegusi Monreālas “Canadiens” vienība, kas aizvadītajā naktī ar 3:2 apspēlēja Vinipegas “Jets” un otrās kārtas sērijā triumfēja ar 4-0.

Lai arī pirmajā trešdaļā, pateicoties Ērika Gustavsona un Arturi Lehkonena vārtu guvumiem, “Canadiens” bija ieguvusi 2:0 vadību, otrajā periodā Logans Stenlijs ar diviem goliem rezultātu izlīdzināja (2:2). Pamatlaiks noslēdzās neizšķirti, bet papildlaikā Monreālai uzvaru izrāva Tailers Tofoli.

Pusfinālā “Canadiens” cīnīsies ar Kolorādo “Avalanche” vai Vegasas “Golden Knights” vienībām. Šajā sērijā rezultāts vēsta 2-2.

Otrās sērijas cīņas turpinās Ņujorkas “Islanders” un Bostonas “Bruins” starpā. Aizvadītajā naktī “Islanders” guva uzvaru ar 5:4, panākot vadību sērijā ar 3-2.

“Bruins” vadībā izvirzīja Davids Pastrņāks (1:0), taču “Islanders” atbildēja ar Metjū Barzala un Kaila Palmieri vārtu guvumiem (2:1). Breds Maršāns gan rezultātu izlīdzināja (2:2), taču tam sekoja trīs “Islanders” goli pēc kārtas. Vispirms atzīmējās Džošs Bielijs, kam sekoja Džordana Eberles un Broka Nelsona precīzie raidījumi (5:2). Pastrņāks un Davids Krejči gan spēja rezultāta starpību sadeldēt līdz minimumam (4:5), taču neizšķirtu Bostonai panākt neizdevās.