Monreālas tenisa turnīrs tiek pārcelts uz nākamo gadu

11/04/2020 21:45

Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) turnīrs Monreālā, kas plānots no 7.-16.augustam, šosezon nenotiks, jo Kvebekas province paziņojusi, ka publiski pasākumi reģionā netiks rīkoti līdz 31.augustam.

Sestdienas rītā organizatori vēstīja, ka “turnīrs, visticamāk, tiks pārcelts”, bet vēlāk vakarā jau pieņemts galējais lēmums.

Kvebekas valdības pārstāvji šo lēmumu pamatoja ar Covid-19 vīrusa straujo izplatību pasaulē.

“Kanādas Tenisa federācija izvērtē sekas, kas rastos, ja Monreālas turnīrs netiktu aizvadīts. Izvērtējam vairākas iespējas, kas ļautu pārcelt “Rogers Cup” turnīru uz citu norises laiku,” teikts sākotnējā paziņojumā.

Iepriekš WTA un arī ATP paziņoja, ka sezona ir apturēta līdz 13.jūlijam.

“Saprotam Kvebekas valdība lēmumu, jo tā vēlas pasargāt reģiona iedzīvotājus,” teica Monreālas turnīra rīkotājs Jūdžins Lapjē. “Krīzes situācijās mūsu mērķis vienmēr ir bijis pasargāt spēlētājus, apkalpojošo personālu, fanus, partnerus un visus pārējos.”

Savukārt dažas stundas vēlāk WTA runasvīrs jau paziņoja, ka turnīrs oficiāli tiek pārcelts uz nākamo gadu.

“Pamatojoties uz Kvebekas provinces noteiktajiem ierobežojumiem līdz 31.augustam, nolēmām šogad neaizvadīt turnīru Monreālā,” pauda WTA runasvīrs. “Saprotam, ka šis nevienam nav viegls lēmums, bet lūkosim jūs satikt 2021.gadā.”

Jau ziņots, ka šī gada Vimbldonas turnīrs, kā ar zāles sezona ir atcelta pavisam, bet Francijas atklāto čempionātu plānots aizvadīt rudenī.

“Rogers Cup” ir otrs pasaulē vecākais tenisa turnīrs aiz Vimbldonas. Sacensībām arī ir visai interesants formāts – vienu gadu spēlētāji tiekas Toronto, bet nākamajā Monreālā. Šāda kārtība tiek saglabāta gadu no gada.

Pērn par turnīra uzvarētāju dāmu konkurencē kļuva talantīgā Bjanka Andresku, bet starp vīriem labākais izrādījās spānis Rafaels Nadals.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gordons Heivords pret Kristapu Porziņģi
15/06/2021 12:19

Avots: “Hornets” apsver iespēju veikt darījumu, lai iegūtu Porziņģi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Šarlotas “Hornets” apsver iespēju veikt maiņas darījumu, lai savā paspārnē iegūtu Dalasas “Mavericks” uzbrucēju Kristapu Porziņģi, informē medija “NBA Analysis Network” apskatnieks Evans Meisijs. “Viens…